2733
2734

من اعتقاد به مدرسه ی دولتی دارم البته دولتیه خوب نه هر دولتی ای ..

بهترین مدرسه ی دولتی هیات امنایی شهرمون که میان پایه هم هست (یعنی فقط تا کلاس سوم داره ) هم سه خیابون باهامون فاصله داره کلا هم شیفت صبح اما طبق نقشه محدوده بندی تو محدودشون نیستم 

خیلی تلاش کردم پسرمو اونجا امسال کلاس اول بذارم از اول هم رک رفتم گفتم تو محدوده نیستم چون میدونستم امسال قولنامه سوری و.... جواب نمیده همه چی تو سایت ثبته و هیات امنا هم میان سرکشی..

در نهایت مدیر بهم گفت ۱۰ تومن بدی به عنوان خیر ثبت نام میکنم گه قبول کردم اما گفت الان نمیتونم اول باید محدوده خودم ثبت نام کنم جای خیر ها رو خالی میذارم 

ببر مدرسه دولتی محدودتون ثبت نام کن شماره تماسمو گرفت و گفت اخر خرداد تماس میگیرم پروندشو بگیر بیار اینجا با ۱۰ میلیون کمک به مدرسه + شهریه ثبت نام هیات امنایی 

حالا امروز ثبت نام کردم هزینش هم ۶۰۰ هزار تومن شد  به مدیر این مدرسه هم گفتم که احتمالا میبرم پسرمو 

»»»حالا فکرم موند که عایا مدیر زنگ میزنه؟!؟««««««

سرکارم نزاره سر ندوونده باشتم ..😐🤔🤦🏻‍♀️

"یک عدد مادر ۲۲ ساله مادر دوتا کوچولو هستم"                                          - متاهل و متعهد💙🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا غیرانتفاعی نزاشتی بجای اینکه اینقدر پول بدی

اولا خودم دوست دارم تو این مدرسه درس بخونه چون مدیر و معلمانش تو شهرمون زبانزدن تو تجربه و...

محیطش هم خوبه هیات امنایی هم هست 

و دما این که کدوم مدرسه غیر انتفاعی کلاس اول ۱۰ میلیونه؟ 

اطراف من همه ۳۰ میگیرن 

در ضمن از اشناهام اونجان میگن نمره کیلویی و پولکی و معلمای لیسانسه داره 

غیر انتفاعی زبانزد شهر هم ۵۰ میگیره

"یک عدد مادر ۲۲ ساله مادر دوتا کوچولو هستم"                                          - متاهل و متعهد💙🌱
مدارس دولتی هیچ فرقی باغیر انتفاعی نداره بع عنوان کسی که دخترم هم غیر انتفاعی خونده هم دولتی میگم&nb ...

من خودم اول تاپیک هم گفتم اعتقادم برای ابتدایی رو دولتی دو سه سال اخر مونده ب کنکور غیر انتفاعی چون تست میزنن

من محیط مدرسه برام مهمه الان از هر دو حیاط هر دو مجتمع عکس گرفتم مال سمت خودم اول تا شیمه حیاطش با خانه معلمان که کنارش واقع شده نصفه تور کشیذن حیاط کوچیک رسیدگی ضعیف مدرسه کثیف ..... بچه های بی تربیت 

اما اون مدرسه هیات امنایی دستغیب مدرسه ایه که هی زیر نظر بازرسین اموزش پرورشه 

و شما فکرشو بکن از من نوعی ۱۰ میلیون از اون ده تومن از این ده تومن خب این پولها رو داره خرج تجهیزات مدرسه میکنه دیگه که محیطش خوبه..

اگه شهرستان هستی که غیرانتفاعی ۱۵تومن نهایت تو چرا ده تومن میخوای کمک کنی تو ۳تومن کمک میکردی خیر به ...

همدانم غیر انتفاعی زیر ۳۰ نداریم معروفش هم ۵۰ میگیره 

اما در کل میخوام دولتی بره برای معلمای با تجربه ش 

2706