2733
2739
عنوان

توزندگیم کی مقصره

164 بازدید | 14 پست

بچه بودیم بابامون فوت کردومادرمون غرزد که ازدواج کردیم  تاخود مادرم بره پی عشق وحالش منم دیدم شوهرم واسه زندگی نیست همش تلاش کردم طلاق بگیرم که نمیدوستم چه طوری طلاقموبگیرم چون بیست سالذبیشترنداشتم شرایط طلاق توعقدنامه ای بود که خالم قایم کرده بود توزندگی  متأهلی بدبختی زیادکشیدم ازلحاظ کمبود محبت شوهروکتک تاافسردگی گرفتم و شوهرم زن دوم هم گرفت توفامیلمونم اگه اسم طلاق میاوردن همه میگفتن شوهرت خوبه  خرجی میده چته مامانمم که پی عشق بازی وصیغه شدنهاش بودمیگفت شوهرت که خیلی اهل عشقه  حالا من موندم منی که تومجردیام دست هیچ پسری بهم نخورده چرابایداین بلاهابه سرم بیاد،به بنظرتون ازکجادارم چوب میخورم همش دارم فکر میکنم من که گناهی مرتکب نشدم که شوهرم همش اهل منزل مجردی وبه من بی  علاقگی کردنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

همش پیش خودم میگم شاید اصلا شوهرم زن داشته بوداومده منو که دختربودم گرفته مثلا شایدصیغه نودونه ساله داشته آخه همش بیرونه به من هم علاقه نداره آخه چهرمم خوبه نمیدونم مشکل ازکجاست

توی دنیا آدمها فقط به خاطر خطای خودشون گرفتار نمیشن؟ حساب کتاب دنیا با آخرت فرق داره

همش میگم شاید من ماموریتی دارم  که باید انجام بدم اومدم تواین دنیایی که گناهی نداشتم

همش میگم شاید من ماموریتی دارم  که باید انجام بدم اومدم تواین دنیایی که گناهی نداشتم

همه ماموریت انجام کاری رو دارند وگرنه خدا که کار بیهوده نمیکنه که یه سری آدم الکی خلق کنه

فقط ماموریت ها و وظایف فرق میکنن

بنظرتون باوجودداشتن بچه چیکارکنم میترسم اگه طلاق بگیرم بچم آسیب ببینه گیرکردم این وسط نمیدونم کاردرس ...

هیج پشتوانه مالی نداری؟

مطمئن باش بچه تون الان. بیشتر داره آسیب میبینه

خوشحال میشم پیجم 
هیج پشتوانه مالی نداری؟ مطمئن باش بچه تون الان. بیشتر داره آسیب میبینه

نه  شش تاسکه تمام بهار داشتم خالم گفت بده به شوهرت تالوازم خونه بخره اثاثت دیگه کهنه شده همینکاروکردم البته بعدازده سال مقاومت  کردن دیگه حسابی مخموخوردن به خاطر اینکه دست از سرم بردار دادمشون به شوهرم ،طلاق گرفتم اگه بنظرتون بچه هاموخودم ببرم پیشم؟