2737
2739
عنوان

چند دست ظروف جهاز بردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 53 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من جهاز نداشتم

ولی ۲۴ چینی

۱۲ ارکوپال گرفتم

دم دستی هم همون ارکوپالارو استفاده میکنم

ای ساربان اهسته ران من میهنم غم دیده است💔               شاری جوانی سنه دلو ژیانی منه👋🥲                                 
2731

در حد نیازت بخر

قراره زیاد مهمون بیاد؟ خانوادت پر جمعیته؟ پس بخر

وگرنه نه. من یه سرویس ۱۲ نفره آوردم با یه ۶ برای دم دستی

همون ۱۲ نفره هم فقط ۴-۵ بار استفاده شده

چینی خوشت نمیاد نخر عزیزم 

تو قراره تو خونه زندگی کنی نه خالت باید به سلیقه خودت باشه

من آرکوپال ویکتوریا که خیلی دوسش دارم دوازده تاییش کل سرویسش

همونو برا مهمون میارم دوتا شیش تایی چینی هم برا دم دستی و‌روزمره گرفتم که زیاد استفاده ش نکردم ملامین و‌سرامیکی خوشگل چندتا دونه گرفتم استفاده میکنم

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2740
اره  ۲۴تا ارکوپال کم میاد ؟

کافیه

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

فقط چینی بردم و آرکوپال و بلور و کریستال نگرفتم و دوست ندارم

دو تا سرویس 12 تایی از این گل سرخ قدیمی ها به سختی گیر آوردم

بقیه ش رو هم خارج از سرویس  از همون گل سرخ ها خریدم که به اندازه 60-70 نفر ظرف داشته باشم

البته در آخرین مهمونی که گرفتم یه مقدار کم آوردم  

چه خبره بابا من  چینی ۲۴ نفره خریدم

ارکوپال یدست ۶نفره خریدم فقط واسه روزمره خودم و وقتایی که مامانم اینا میان

وقتی مهمون بیاد چینی هارو درمیارم دیگ

چه لزومی داره ادم ارکوپال ۲۴ نفره بخره😬

کریستال هم مال من ۶ تا  بشقاب میوه خوری داره ۶ تا شیرینی خوری ۶ ۶تا فنجان یدونه قندان و یه شکلات خوری. اجیل خوری. میوه خوری و شیرینی خوری که واس دکوری هم میزارن

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2706