2733
2734
عنوان

چند دست ظروف جهاز بردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 53 پست

چینی نخر آرکوپال دو مدل بخر از چینی زیاد استفاده نمیشه و سنگینم هست اگرم خواستی بگیری یک دست دکوری بخر از اینا که خیلی خوشگلند و البته گران😊

میخندم شاید دنیا به روم نخنده اما بازم میخندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم چکار به حرف بقیه داری مگه چه خبره . من تو خانواده ای زندگی کردم که هرماه مهمونی های دسته جمعی زیادی داشتیم وقتی ازدواج کردم یه ۲۴نفره چینی زرین گرفتم یه ۶نفره شیشه . وباور کن تا حالا نشده از کل ۲۴تا استفاده کنم بنظرم ۱۸نفره بگیر و ۶نفره دم دستی 

ببین بستگی به تعداد مهمونا تون داره من یه دست کامل 36 نفره چینی خرید مامانم و 12 نفره ارکوپال دم دستی از جینی ها پشیمونم از بس سنگین اگه هم خاستی چینی بگیری از اون سبک هاش بگیر یا همون آرکوپال بگیر الان مدل های جدید و شیکی تو بازار اومد فقط اینو بگم به خاطر حرف مردم دورو برتو پز خنزر پنزر نکن من که کلی خریدم الان بیشتر تو دست و پا و یه چیزهایی بلا استفاده بودند که فروختم

من چینی و 24 نفره گرفتم ک اگر بعدا دوتاش شکست دستم ناقص نشه

12 نفره آرکوپال خریدم برای دم دستی و مهمونای کم تعداد

18 نفره کریستال برای پذیرایی از مهمونام

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی....."مولانا"
ببین بستگی به تعداد مهمونا تون داره من یه دست کامل 36 نفره چینی خرید مامانم و 12 نفره ارکوپال دم دست ...

سی و شش نفره واقعا این قدر مهمون داری 

من چینی طوس دوازده نفره خریدم دوردست برنج خوری و خورش داره 

آرکوپال هم هجده نفره 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
2706