2733
2739
عنوان

خواستگار سنتی

117 بازدید | 9 پست

منو هنوز ندیده و همسایمون معرفی کرده 

منم چیزی راجبش نمیدونم 

چون فامیل همسایمونه گفت یه وقت اومدن میگم بیان بالا (خونه ما) 

مامانم تو رودروایسی چیزی نگفت 

به نظرتون چیکار کنم 

خب الان مشکل چیه مادر راضی نیست شما راضی نیستی ؟

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رودربایسی نداره ازش میپرسیدی چطوره شرایطش چیه اگر خوبه بیان ببینیدشون خوشت اومد خوشش اومد  بعد برید تحقیق وادامه ماجرا 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
رودربایسی نداره ازش میپرسیدی چطوره شرایطش چیه اگر خوبه بیان ببینیدشون خوشت اومد خوشش اومد  بعد ...

به نظرتون اصلا اینجور آشنایی ها خوبه؟؟ 

اینکه از قبل اصلا ندیده باشن و فقط معرفی

2740
مشکلم اینه حتی نمی دونم طرف چند سالشه  چرا باید بیاد خونمون وقتی هیج اطلاعاتی ازش ندارم

درست میگی خب میپرسیدی 

😑😑اینا دیگه کی هستن 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
به نظرتون اصلا اینجور آشنایی ها خوبه؟؟  اینکه از قبل اصلا ندیده باشن و فقط معرفی

اره  ولی باید خیلی تحقیق کنی باهاش یه مدت معاشرت کنی اون طرف که معرفی کرده خودش ادم درستی باشه 

من خودم سنتی ازدواج کردم  فکر کن جمعه اومدن خاستگاری یکشنبه نامزدی گرفتیم بخاطر کم خونی من دوماه عقد عقب افتاد وگرنه قرار بود جمعه اش باشه 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.