2733
2739
عنوان

بیمه تکمیلی شما هم انقدر چرته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 69 پست
از طرف کارفرما بیمه شدید یا آزاد بیمه کردید؟

کارفرما عزیزم 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اونوقت باید ببینیم کجاها طرف قراردادش هستن یا همه جا این بیمه رو قبول دارن؟

باید ببینی کجاها دارن.

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
والا به درد همونا هم نمیخوره ! همه رو فاکتور میزنه اضافه قیمت یک سوم پرداخت میکنه

اگه جایب بری که باهاش قرار داد داشته باشه پولی نمیگیره ولب اگه طرف قرار داد نباشه باید رسید ببری که یه درصدی بهت برمیگرده

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
اگه جایب بری که باهاش قرار داد داشته باشه پولی نمیگیره ولب اگه طرف قرار داد نباشه باید رسید ببری که ...

نه من جای طرف قراردادم رفتم فرانشیز گرفت

ناباروری شاید اما ناباوری که ندارم❣️
2740
اگه جایب بری که باهاش قرار داد داشته باشه پولی نمیگیره ولب اگه طرف قرار داد نباشه باید رسید ببری که ...

بعدشم کلا با هیچ جایی قرارداد نداره خیلی محدودن

ناباروری شاید اما ناباوری که ندارم❣️

سینا هستیم 

بد نیست پوشش بیمه ای ما خوب هست ولی تاخیر پرداخت زیاد داره

بیمه تکمیلی تو شهرای بزرگکه مراکز طرف قرارداد زیاد هستن خوبه واسه شهرای کوچیک تا بخوان تایید  پرداخت کنن پیرت میکنن

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰
2706