2733
2734
عنوان

بیمه تکمیلی شما هم انقدر چرته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 69 پست

بیمه دانا هم همینه.

میخوام چشمم رو عمل کنم.ولی باید شماره چشم بالای ۳ باشه و یک سوم پول رو برمیگردونه.

ر...... به همه بیمه ها🤦‍♀️🤦‍♀️

به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان این بیمه هم تکمیلی حساب میشه .چندسال این  بیمه رو دارید ؟

بله پ بیمه چیه 

تکمیلی دیگه

اداره فعلا ۳ساله باهاش قرارداد داره

البته من بیشتر بیمه دی استفاده میکنم چون ویزیت با دارو هم جز تعهداتشه

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
شما ماهی چقد پرداخت میکنید؟

راستش دقیق نمی‌دونم 

از حقوق کسر میشه 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
بله پ بیمه چیه  تکمیلی دیگه اداره فعلا ۳ساله باهاش قرارداد داره البته من بیشتر بیمه دی استفا ...

اها فک کردم بیمه ایی مث تامین اجتماعی . خیلی ممنون درجریان نیستید بیمه دی ماهیانه چقد باید بدی ؟

اها فک کردم بیمه ایی مث تامین اجتماعی . خیلی ممنون درجریان نیستید بیمه دی ماهیانه چقد باید بدی ؟

نه  عزیزم تکمیلی یعنی کامل کننده بیمه های پایه مثل تامین اجتماعی یا خدمات درمانی و لشکری و...هستن

والله من همسرم جانبازه بیمه دی امون مجانیه و اینکه بخاطر همین تعهداتمون خوبه...نمیدونم حالت عادیش چطوره 

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
الان ک یه دوستمون گفتن بیمه دانا خوبه 😑

عزیزم اداره ب اداره

ارگان ب ارگان 

تعهداتش فرق داره 

فرانشیز فرق داره

نه  عزیزم تکمیلی یعنی کامل کننده بیمه های پایه مثل تامین اجتماعی یا خدمات درمانی و لشکری و...هس ...

اها .من از این بیمه اینا سر درنمیارم اصلااا . الان هزینه دکتر و دندونپزشک دارم میگم اگه میشه یکی از این بیمه ها ک خوب جوابگو رو درست کنیم .یکمی از هزینه ها کم بشه