2737
2734
عنوان

ب نامزدم گفتم حسم بهت رفته🥲

315 بازدید | 20 پست

ب نامزدم گفتم حسم بهت رفته ولی گفت باید درستش کنیم میریم مشاور و دوتامون باید تلاش کنیم ک حست برگرده😕😕

بنظرتون این کارا جواب میده؟ باهم هیچ اختلافی نداریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه جواب نمیده اونی ک اذیت میشه تویی

ی سوال واقعا ۶۰ سالته ؟

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
2740

دلیل چی هست؟

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

اولا که هرچی که به زبون میاری نباید زود از دهن خارج کنی خواهر

دوما اینکه دل یه بار میشکنه .خودتون رو بزارید جای ایشون 

جز خوده شما نمیتونه کسی کاری کنه .عاقلانه به همه چیز نگاه کنید 

اولا که هرچی که به زبون میاری نباید زود از دهن خارج کنی خواهر دوما اینکه دل یه بار میشکنه .خودتون ر ...

بعد از دوماه کلنجار رفتن ب زبون اوردم ک تموم کنم ولی اون نمیزاره و آدم درست کردنه دوسم داره 

همینطوری رابطه ت رو خراب نکن. اجازه بده زمان درست می‌کنه و به پیشنهاد نامزدتون پیش مشاور برین.

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2706