2733
2734
عنوان

ب نامزدم گفتم حسم بهت رفته🥲

315 بازدید | 20 پست

ب نامزدم گفتم حسم بهت رفته ولی گفت باید درستش کنیم میریم مشاور و دوتامون باید تلاش کنیم ک حست برگرده😕😕

بنظرتون این کارا جواب میده؟ باهم هیچ اختلافی نداریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه جواب نمیده اونی ک اذیت میشه تویی

ی سوال واقعا ۶۰ سالته ؟

ب فا*ل و حس شیشم اعتقادی ندارم اگه تاپیکی ب این عنوان می‌بینید مربوط ب دوست عزیزم خبسابیل هست ک اگه تاپیکاش تموم شه با کاربری من میادش اگه ی تاپیکی نظر مخالف راجع ب این چیزا دادم گارد نگیر چون اون تاپیکا مال من نبوده،  محمدرضا هم کراش خبسابیل هست ن من   

اولا که هرچی که به زبون میاری نباید زود از دهن خارج کنی خواهر

دوما اینکه دل یه بار میشکنه .خودتون رو بزارید جای ایشون 

جز خوده شما نمیتونه کسی کاری کنه .عاقلانه به همه چیز نگاه کنید 

اولا که هرچی که به زبون میاری نباید زود از دهن خارج کنی خواهر دوما اینکه دل یه بار میشکنه .خودتون ر ...

بعد از دوماه کلنجار رفتن ب زبون اوردم ک تموم کنم ولی اون نمیزاره و آدم درست کردنه دوسم داره 

همینطوری رابطه ت رو خراب نکن. اجازه بده زمان درست می‌کنه و به پیشنهاد نامزدتون پیش مشاور برین.

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2706