2733
2734

دروغ میگن ایرانیا نا امیدن

طرف با موتور اونم ۳ تَرکه میرن جلو دختر بوق میزنن ، انتظار دارن سوارم بشه😐

این اگه اسمش امید نیست چیه؟😂

انسانیت زیباترین دینِ دنیاست💎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسمش امید نیست اسمش امیره امیررر

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731
معلم به جفر گفت : اگه سه بسته خرما داشته باشی و علیمراد یک بسته از آن را ببرد چه چیزی می ماند؟؟ ...

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤// هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت!عمری که حرام تو شد ای عشق حلالت//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
2740

بابام پیام داده تو یخچال هویج هست آب بگیر بخور

میگم پدرجان من سرما خوردم هویج به دردم نمیخوره!

میگه چشای کورت رو ولی شفا میده که به من پیام ندی: عشقم بابا اینا نیستن بیا برام سوپ درست کن😑😂

توی مهمونی، نامزدم روبروم نشسته بود، بهش اس دادم بوسم ميدی!؟

يهو اخماش رفت تو هم،بلند شد و رفت

يه نگاه به اس انداختم ديدم نوشتم بو.سـ.گ ميدی

تف تو روح گوشی لمسی...😂😂

😂😂 ولی یبار یه پسر بچه فک کنم ۳ ۴ سال ازم کوجیک تر بود امد بهم میگفت شماره میدی عاشقت شدم

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
2706