2733
2734
عنوان

بیاین چند تا پست بخونید دلتون واشه😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 63 پست

‏رفته بودم شلوار بخرم یه دونه ازینا که زانوش پاره‌س برداشتم گفتم حالا تستش ضرر نداره

اومدم امتحانش کنم پام رفت توی پارگیش تا ساق جِر خورد 

مجبور شدم بخرمش 😑😂

انسانیت زیباترین دینِ دنیاست💎

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

توی مهمونی، نامزدم روبروم نشسته بود، بهش اس دادم بوسم ميدی!؟ يهو اخماش رفت تو هم،بلند شد و رفت ...

😂😂😂😂😂😂😂😂 وایییئیییییییی مردمممممممممممممممم چطوری اونجادجعر نخوردیییییییی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

چرا به کسي که خيلي کاراي کمدي ميکنه ميگن کمدين، ولي به کسی که زياد سوتي ميده نميگن سوتـ.ـین؟😐😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

سلام عزیزم من بی حوصله بودم جوک ها رو خوندم حالم بهتر شد واقعا مرسی عزیزم 😘❤️ ان شاالله خدا بهت خیر ...

خداروشکر عزیزم،مرسی انرژی مثبت،الهی همیشه حال دلت عالی باشه😍🥰🥰

با زنم دعوام شده، زنگ زدم به مادرم میگم مامان من میخوام زنمو تنبیه کنم چند روزی میام خونتون

مامانم  میگه: نه پسرم زنت به یه تنبیه بزرگتر نیاز داره، من میام خونتون ...! 😂😂🛑🛑🛑🛑🛑🛑😂😂😂😂😂

طولانیه ولی بخونید باحاله😅😅😂😂

زنی به شیطان گفت : آیا آن مرد خیاط را می بینی ؟ می توانی بروی وسوسه اش کنی که همسرش را طلاق دهد ؟
شیطان گفت : آری این کار بسیار آسان است !
پس شیطان به سوی مرد خیاط رفت و به هر طریقی سعی می کرد او را وسوسه کند اما مرد خیاط همسرش را بسیار دوست داشت و اصلا به طلاق فکر هم نمی کرد ...
پس شیطان برگشت و به شکست خود در مقابل مرد خیاط اعتراف کرد

سپس زن گفت : اکنون آن چه اتفاق می افتد را ببین و تماشا کن !

زن به طرف مرد خیاط رفت و به او گفت : چند متری از این پارچه ی زیبا می خواهم پسرم می خواهد آن را به معشوقه اش هدیه دهد ...
خیاط پارچه را به زن داد ...
سپس آن زن به خانه مرد خیاط رفت و در زد و زن خیاط در را باز کرد ...
زن به او گفت : ممکن است برای ادای نماز وارد خانه تان شوم !؟
زن خیاط گفت : بفرمایید ، خوش آمدید ...
پس از آن که نمازش تمام شد بدون آنکه زن خیاط متوجه شود آن پارچه را پشت در اتاق گذاشت و سپس از خانه خارج شد ...

هنگامی که مرد خیاط به خانه برگشت  آن پارچه را دید فورا داستان آن زن و معشوقه پسرش را به یاد آورد و همان موقع به فکرطلاق همسرش افتاد.

سپس شیطان گفت : اکنون من به کید و مکر زنان اعتراف می کنم ...

آن زن گفت : کمی صبر کن نظرت چیست اگر مرد خیاط و همسرش را به همدیگر بازگردانم ؟؟؟!!!

شیطان با تعجب گفت : چگونه ؟

روز بعد آن زن پیش خیاط رفت و به او گفت : از همان پارچه زیبایی که دیروز از شما خریدم کمی دیگر می خواهم  زیرا دیروز برای ادای نماز به خانه زنی محترم رفتم و آن پارچه را آن جا فراموش کردم و خجالت کشیدم دوباره بروم و پارچه را از او بگیرم ...

اینجا بود که مرد خیاط رفت و از همسرش عذرخواهی کرد و او را به خانه برگرداند ...

الان شیطان در بیمارستان روانی به سر می برد و هر زنی را که می بیند جیغ می کشد ...😂😂😂

2706