2737
2739
عنوان

اگه برای کسی قرآن بخونی و

104 بازدید | 22 پست

اون ادم از همون شب توی خواب با گریه بپره علتش یه به نظرتون؟ 

دقیقا از همون شبی که براش قرآن شروع کزدم هرشب ساعت خاصی با گریه میپره

لطفا مذهبیای سایتو تگ کنید برام سواله مهمیه

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ببینید بعضی وقتها قرآن چون مثل سد محافظتی عمل میکنه ممکنه شما برای کسی بخونید ولی از اونطرف هم موجوداتی مثل جن یا پری که قبلا در کنار یا همراه شخص بودن اذیتش کنن تا کسی براش قرآن‌نخونه ولی شما برای خوندن قرآن اول برای شخص مورد نظر ۳ یا ۷ یا ۲۱ ایه الکرسی بخونید بعد براش قرآن بخونید یا فقط همون ایه الکرسی را بخونید و یس 

این چیزیه که‌من از کسی شنیدم 

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
ببینید بعضی وقتها قرآن چون مثل سد محافظتی عمل میکنه ممکنه شما برای کسی بخونید ولی از اونطرف هم موجود ...

پس یعنی آیت الکرسی سه بار بخونم و این کارو ادامه بدم اوکیه؟ 

درسته برامون دعا میگیرن اطرافیان متاسفانه بیماران کثیفی هستن به به هم رحم نمیکنن

2740
پس یعنی آیت الکرسی سه بار بخونم و این کارو ادامه بدم اوکیه؟  درسته برامون دعا میگیرن اطرافیان ...

بله ایه الکرسی بخونید به طرافش بدمید 

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
ببینید بعضی وقتها قرآن چون مثل سد محافظتی عمل میکنه ممکنه شما برای کسی بخونید ولی از اونطرف هم موجود ...

چون همین فرد وقتی کوچیکتر بود هرشب یه سوره ای براش میخوندم بعد یه مدت دیگه با خوندنش مخصوصا آیات خاصی گریه میکرد

بعد همین ادم بیمار اطرافمون که میگم یه روز همینطور سر صحبت رو باز کرد که چی میخونی گفتم فلان سوره 

بارها خواسته این فرد رو تنها ببره پیش خودش قبلا از رودرواسی چیزب نمیگفتم اما جدیدا من مقاومدت کردم میرفتم پیشش

یه روزم اومد خونمون هی تو گوشبش یه چیزی نگاه میکرد میخوند و به این ادم خوراکی تعارف میکرد 

چون شناخت داشتم تابلو بود یه چیزی داره میخونه 

بله ایه الکرسی بخونید به طرافش بدمید 

شرمنده تعبیر خواب ببینی گردن کسی زنجیر نازک هست زنجیر یه سرش به دیواره و سر دیگه اش با سنجاق بهش وصل شده تعبیرش چیه؟ هرچی سرچ کردم چیزی که لتونم جواب بگریم ندیدم

عزیزم حرز امام جواد علیه السلام بگیر براش از شخص مطمئن  در مورد تعبیر خواب اطلاعی ندارم متاسفا ...

شخص مطمئن ندارم و نیست همین آیت الکرسی کفایت میکنه فکر کنم

البته هرروز میخونیم ولی به این نیت اختصاصا نخونده بودم

مرسی از راهنماییتون🙏💐

ان شالله مشکلتون حل میشه 

مرسی

خدا پسرتونو رحمت کنه

یه دستور توی مفاتیح هست اگر تا هفت شب با لباس پاک و با طهارت انجام بدید میتونید خواب ببینیدشون

گفتم جبرانی برای لطفتون باشه

خودم برای بچه از دست رفتم خوندم تو خواب من نیومد ولی تو خواب مادرم اومده بود همون شب

2706