2733
2734
عنوان

اگه برای کسی قرآن بخونی و

| مشاهده متن کامل بحث + 105 بازدید | 22 پست

یعنی زنده هستن و شما براشون قرآن هدیه میدین؟
خب از خودش نپرسیدین مثلا چه خوابی دیده یا چرا گریه میکنه؟

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی زنده هستن و شما براشون قرآن هدیه میدین؟ خب از خودش نپرسیدین مثلا چه خوابی دیده یا چرا گریه میکن ...

بله

پرسیدم یادش نمیاد

الان یه خوبا هم قبلا دیدم تگتون میکنم ببینید اطلاعی دارید

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
بله پرسیدم یادش نمیاد الان یه خوبا هم قبلا دیدم تگتون میکنم ببینید اطلاعی دارید

راستش اینا رو بلد نیستم. به نظرم زنگ بزنین از شماره 096400 بپرسین.
هم این رو هم خواب رو راستش بلد نیستم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
راستش اینا رو بلد نیستم. به نظرم زنگ بزنین از شماره 096400 بپرسین. هم این رو هم خواب رو راستش بلد نی ...

مرسی🙏💐

مرسی خدا پسرتونو رحمت کنه یه دستور توی مفاتیح هست اگر تا هفت شب با لباس پاک و با طهارت انجام بدید ...

ممنونم از شما خدا خیرتون بده الهی

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند

@خادم_المهدی_313  

سلام خانوم 

من تاپیک مستند ظهور که گذاشتید چند روزه دنبال میکنم و دیدم

میخواستم اگر امکان داره این تاپیک منو و پست های اخرم که درباره یک خواب هست نظرتونو بگید ممنون میشم