2733
2739
عنوان

بچه ها بیاین به دهه شصتی های مجرد کمک بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 69 پست
داداش من ۶۷ اصلا دختر نیستتتت ک براش بگیریم سنش هم داره میره بالا خیلی خودشم ناراحته

چرا دختر خیلی هست اگه بخواد نزدیک سن و سال خودش بگیره ۳۰تا ۳۳ساله بگیره قدر ازدواجم بیشتر میدونن

دخترای ۲۰ ساله ها وقت زیاد دارن 

سهم زندگی رو از بقیه نگیریم 

منم داداش دهه شصتی دارم اما فعلا آدم نشده همون بهتر مجرد باشه. من خیلی هارو دیدم میگن طرف ازدواج کنه ...

خدا خیرت بده خواهرای عزیز کسی رو معرفی نکنین ایراد داره دختر مردم به امیدی ازدواج میکنه و الا خونه پدرش بهتره 

حتی اگه برادرتونه میدونین ایراد داره به دختر خوب معرفیش نکنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دنبال یه دختر خانم هستم.

برادر اینجا سایت دوست یابی نیس به خواهری مادری بسپار 

مرد میتونه بره خواستگاری دختر باید براش وساطت کرد 

برادری کنین به اقوام خودتون بسپرین 

ان شااله خدا مناسبش همین امسال روزیتون کنه

2731
اگر پیدا میشد اینجا مطرح نمیکردم.در ضمن بنده اهل دوستی نیستم.

ان شالله پیدا میشه حتما امسال 

از خدا بخواید و به آشناها بسپرید حتما پیدا میشه هم دعا هم تلاش

این تاپیک برای خانوماس 

2740

ن واقعا هستن کسایی ک دوست نداشته باشن ازدواج کنن. 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
گفتم منظورم اونایی دلشون میخواد شرایطشم دارن ولی نیس

👏🏻

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
من دختر خانم و آقا پسر دهه شصتی که ه دو اوایل دهه شصت بودن رو به  هم معرفی کردم. دو تا بچه دار ...

چه کار قشنگی خدا خیرتون بده

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2706