2737
2734
عنوان

یه مشکل فوری

58 بازدید | 6 پست

دیروز یه بسته کامل ام تموم شد ، من فیلم زیاد میبینم ولی غیر عادی بود امروز هم که افزایش شارژ انجام دادم بلافاصله داره آروم آروم اینترنت مصرف میشه الان ۳۰۰ میگ رفته بدون اینکه من جایی رفته باشم لطفا کمک کنید 

به روزسانی خودکار گوگل استور و کافه بازار و این جور برنامه ها رو غیر فعال کن 

تنهای متفاوت با مردم شهر سالها در انتظار هجرت از کشور و مردمی که غریبن برام ، بالاخره یه روزی میرم و روحم آزاد میشه از این همه خصم بزودی یکسال تا دوسال آینده و این روزها به یه خاطره تلخ دور کمرنگ تبدیل میشه و کم کم محو میشه و اون روز تولد جدید و زندگی جدیده برام 

و دانلود خودکار فیلم و عکس و ... تلگرام واتساپ و ... غیرفعال کن 

تنهای متفاوت با مردم شهر سالها در انتظار هجرت از کشور و مردمی که غریبن برام ، بالاخره یه روزی میرم و روحم آزاد میشه از این همه خصم بزودی یکسال تا دوسال آینده و این روزها به یه خاطره تلخ دور کمرنگ تبدیل میشه و کم کم محو میشه و اون روز تولد جدید و زندگی جدیده برام 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

به روزسانی خودکار گوگل استور و کافه بازار و این جور برنامه ها رو غیر فعال کن 

آهان از کجا باید غیر فعال کنم؟ البته مگه چقدر برنامه دانلود میشه من همیشه ۶ گیگ رو در ۴ روز استفاده میکردم اما دیروز کامل تموم شد

2731

گوشی من شیائومی هست اونو میگم بقیه هم حدودی همینه

اول داخل تنظیمات گوشی شو وبعد قسمت مصرف داده و بعد مصرف اینترنت خط یا وای فای شو که مقدار مصرف هر برنامه رو نوشته و میفهمی از کجاها مصرف شده

برای بستن دانلود خودکار هر برنامه باید وارد تنظیمات اون اپلیکیشن شی و دانلود خودکار رو غیر فعال کنی مثل بروزرسانی خودکار نرم افزار گوشی و گوگل استور و کافه بازار و دانلود فیلم عکس و فایل و .. واتساپ و تلگرام ایتا سروش روبیکا و ...