2733
2734
عنوان

خانمایی که تجربه سزارین دارید یه لحظه میاید

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 81 پست
تو زایمان طبیعی که همه ی ناحیه های خصوصی در معرض دیده  تازه احتمال مدفوع هم هست ...البته طبیعی ...

وای 😆😆😆

مموندم غصه چه جوری میخواد بیرون بیاود🤕

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
نهههه باور کن تو کسری از ثانیه می‌ذارن اصلا نمی‌فهمی انقد راحت ک نگو 

پرستارت ک نمیذاره. میدن همراه بذاره. یا یکی از خدماتیا میاد پول میگیره میذاره، اونم با ما دعواش شد نذاشت برام مامانم با هزار بدبختی گذاشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره عزیزم .میچرخه میدونم . به قول شما جفتشم سختی داره . اتفاقا صبح گفتم خدایا هر جور به صلاحمه همو ...

انشالله

من خیلی تلاش کردم طبیعی زایمان کنم اما خب سزارین قسمتم بود...

و ما توفیقی الا بالله🤍✨
پرستارت ک نمیذاره. میدن همراه بذاره. یا یکی از خدماتیا میاد پول میگیره میذاره، اونم با ما دعواش شد ن ...

نه برای من خود پرستار میذاشت هر دفعه

و ما توفیقی الا بالله🤍✨
آره می چرخه من موقع چرخش اطراف ناف احساس خارش داشتم هر دو زایمان دردسر خودش رو داره

واسه بعضی ها نمیچرخه خب .

من زایمان اولم طبیعی بود .۱۲ ساعت درد کشیدم .

کلا زایمان سخت و درد آوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
بله سر تکون نباید داد بالش نباید گذاشت حرف نزد مصرف مایعات و چای و نسکافه داشت در صورت درد گردن ...

چقددر خوب من  بادکش و  ماساژو نمیدونستم خوبه 

برا بعدی امتحان میکنم 😂

هرچند واقعا توی دو راهی موندم ک این دفعه بیهوشیو انتخاب کنم  یا بی حسی

و ما توفیقی الا بالله🤍✨
انشالله من خیلی تلاش کردم طبیعی زایمان کنم اما خب سزارین قسمتم بود...

من از افتادگی بعدش میترسم .

توکل به خدا .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرستارت ک نمیذاره. میدن همراه بذاره. یا یکی از خدماتیا میاد پول میگیره میذاره، اونم با ما دعواش شد ن ...

برا من پرستار گذاشت دوبار ...خدماتی اومد شرت و پد و را رفتن و اینارو اوکی کرد 

بعد از اون خودم  رو توالت فرنگی نشستم گذاشتم 

چقددر خوب من  بادکش و  ماساژو نمیدونستم خوبه  برا بعدی امتحان میکنم 😂 هرچند واقعا ...

بی هوشی سردرد داره و هذیون

بی حسی کمر درد داره،معمولا دکتر بی حس میکنه

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...
چقددر خوب من  بادکش و  ماساژو نمیدونستم خوبه  برا بعدی امتحان میکنم 😂 هرچند واقعا ...

بی حسی بهتره بچه رو همون اول میبینی 

بعد بی حسی کم کم می‌ره و تا چند ساعت بعدش درد کم کم میاد 

بیهوشی به محض به هوش اومدن درد هم هست

خب اون قسمت خونیه چجوری پرستار شیاف میزاره؟

پرستار واسه من دفعه اول گذاشت بقیه شو همراهی میزاره 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
اتاق خصوصی گرفته بودید؟  میشه یکم از کارهایی که تو بیمارستان خصوصی برات انجام دادن  برام ب ...

نه اتاقم دو تخته بود 

کار خاصی نکردن ک 

یعنی میدونی تجربه ندارم ک بخوام مقایسه کنم

ولی بعضی جاها میگن کاچی میارن و اینا برا من نیاوردن 

صبونه برای من ک‌زاچ بودم نون پنیر اوردن ، ناهارم جوجه 

ولی خب خیلی به بچه رسیدگی داشتن 

تا زنگ میزدی میومدن بالا سرش

چون شیرم کم بود هر چند ساعت میومدن بهش شیر خشک میدادن 

یکی‌میومد بچه رو نگه میداشت من شیرش بدم چون بلد نبودم

همینکه خودشون ش.ورت پام میکردن و پد عوض میکردن 

ولی خب مثلا کیف لوازم بهمون ندادن از این  ساکای پارچه ای دادن توش یک لیوان و یک قاشق بود و این چیزا

دیگه یادم نمیاد هر سوالی داشتی بپرس جواب بدم 

اها من شنیدم میگم اتاق عمل هاشون و زایشگاه هاشون خیلی خوبه 

بیمارستان من زایشگاه خصوصی بود 

بعد اینکه من قطعا اگر توی یک بیمارستان  دیگه میبودم زایمان به این راحتی نداشتم حتی یکی دیگه از بیمارستان خصوصی های شهرمون 

منو به راحتی و بدون اینکه یه ذره درد بکشم بردت سزارین کردن 

توی دولتی میگن باید بمیری تا ببرننت اتاق عمل ولی من تا رفتم دکترم اومد گفت مریض من نمیتونه طبیعی زایمان کنه اماده اش کنین با سزارین گفتن چشم خانم‌دکتر 

و ما توفیقی الا بالله🤍✨
2706