2737
2739

سلام دوستان ما دیشب سر یه سری مسائل با نامزدم بحث کردیم و اون یه سری حرفارو زر که من خیلی خسته و کلافه بودم بعد از ساعت ها درس خوندن و کار کردن فقط سکوت کردم و اشک ریختم اسکریناشو میذارم و براتون تعریف میکنم شما بگید نظرتون چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا نمیزاری 

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
2740

ببینید من دانشجوی یه شهر دیگم و دوریم از هم در کنارش نامزدم داره بهم روسی یاد میده که ایشالا امسال میخوایم مهاجرت کنیم بعد از اتمام درس من بعد چون من همیشه خیلی اوکی ام خیلی کمالگرا شده و یکم که درست نخونم یا کم کاری کنم و یا بگم لطفا زودتر کلاس تموم بشه کار دارم سریع عصبی میشه دیروز اینارو بهم گفته

گزارش؟ 

با اینکه واسم عزیزین،حق توهین و تیکه انداختن و و هر گونه حرف منفی رو به پروفایلم ندارین😘❤️صلوات بفرستین واسشون.رضیت برضائک و تسلیم لامرک❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم

34دیقه تاپیک زدی الان 42شد چرا الاف میکنی بقیه رو

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
2706