2752
2734
عنوان

بحث دیشبمون و گفته شدن بعضی حرفاکه تو دلم شک انداخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1295 بازدید | 56 پست

کات،

آدم با لیاقت کم نیس تو این دنیا ما میچسبیم به آت و آشغالا

این دنیا انقد بزرگه که به یه نفر شانس دوباره ندی

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کات، آدم با لیاقت کم نیس تو این دنیا ما میچسبیم به آت و آشغالا این دنیا انقد بزرگه که به یه نفر شا ...

چیزی نگفت ک پسره

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️

بنظرم دیگه بحث کش ندید یه چند روز حتی پیام نداد هم نده ، خیلی بچگانه رفتار کرد عجیبه . بعد این آدم میخواد بره روسیه ؟

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
چیزی نگفت ک پسره

چرا چیزی نگفت؟اتفاقا همین بحثای کوچیکه که شخصیتو نشون میده

من با پشت دست میزدم دهن کسی که به من بگه تو محبت حالیت نمیشه ازین به بعد خشکم

این اشغالا همشون یکین،من ۴ سال نامزد یکی از همینا بودم

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜
چقد بی عاطفست اشتباه میگن پول نباید بزار الویت اول 

بعد تصور کن صبح تا ظهر دانشکده بودم اومدم رفتم ناهار خوردم رفتم کتابخونه درسا خودمو خوندم یه دور روسی رو درسشو کار کردم رفتم سر کلاسش بعدش شاگرد داشتم تا ساعت ۱۰ .

اخی گناه دار با دین اسکرینا دوم نظرم عوص شد😅

چی بگم دوتاتون شرایط سختی دارید هر دو بار درکن کنید اما اینجوری نمیشه باید رو درو صحبت کنید و رفع کنید مشکلتون تا بزرگ تر نشده

2706