2737
2734

دخترهستم.۲۵سالمه.۱۸سالگی دوماه عقدبودم.جداشدم.خواستگارم۴۱سالشه تُرک زنجان هستش.رئیس شرکتی هستن ک عموم کارمیکنه.عموم گفته پسرخوبی هست خانوادش اصالت دارن و خودش.از لحاظ مالی خونه ماشین داره،وضعش خوبه کلا.منتها میگه نمی‌خوام زنم شاغل باشه که خونه بیادخسته باشه.ولی من حقوق خوندم.ترم۷هستم.دارم کلاس حسابداری میرم.کار کنم بعنوان حسابدار و تو این زمینه.من شهرستان زندگی میکنم.تا حالا باکسی قبل ازدواج ناموفقم و بعد اون با پسری دوست نشدم.تا الان خواستگار زیادی داشتم یا خونه یا ماشین یا کار نداشتن جواب منفی دادم حتی نزاشتم بیان خواستگاری چون چشمم ترسیده نمی‌تونم اعتماد کنم.عموم به پسره شرایطم گفته پسره گف مشکلی ندارم.من پسره رو ندیدم حرفم نزدم فقط اینارو از پدرمادرم شنیدن.موندم چیکارکنم.از یک طرف اوضاع مالی کارش خوبه.از طرفی ۴۱سالشه اختلاف سنی زیاده.بعدشم عموم پرسیده چرا تاحالا ازدواج نکردی گف میخواستم خودم جمع جور کنم بعد ازدواج کنم.موندم چیکارکنم.میترسم بگم نه،خواستگاری دیگه بیاد وضعش اوکی نباشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جدای از اختلاف سنی ، ۴۱ سال دیگه تو فاز جوونی نیست و مودش با تو فرق داره

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2740

یه مقدار   تعصبی   هستند. من خودم  بشخصه  دوس ندارم   بهشون دختر   بدم....اگه دختر   ازادی هستی  به دردت نمیخوره...      و سنش هم  بالاست

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
من ۲۲ سالمه نامزدم ۴۲ خیلی هم خوشبختیم

اولشه و داغی...ده  سال دیگه   😬😬😬

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

برای من اختلاف سنی مهمه ولی پسری که همسن و سال شما باشه احتمال زیاد خونه و ماشین ندارند من خودم با کسی ازدواج کردم که همسن بودیم نه خونه نه ماشین نه حتی پس انداز داشت البته الان همه چی داریم ولی یه دوره سخت بود، باید به شرایط خودت نگاه کنی و اینکه اگه تونستی با سن اش کنار بیای باهاش صحبت کن تفاهم خیلی مهمتر از سن هستش

2706