2733
2734
عنوان

دختر هستم ۲۵سالمه.خواستگارم پسر۴۱ساله هست

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 27 پست

اگه شرایطش از همه نظر خوبه و با شرایط شما هم مشکلی نداره چرا جواب رد بدی؟

16سال اختلاف سنی زیادیه ولی وقتی خوب باشه چه اخلاقی چه مالی چه مابقی ملاک ها ب چشم نمیاد این اختلاف16ساله.

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیشتر به لحاظ مالی چشمتون گرفته درسته؟

منکه نه دیدمش حتی عکسشو و نه حرف زدم باهاش.ادمی نیستم ک پولکی باشم.بیشتر واسم آرامش دوست داشتن محبت شادی هرچیز خوب و شاد و انرژی مثبت مهمه،پول هم مهم بنظر همتون با این اوضاع گرونی،بعدشم ی پسر جوون اصن نمی‌تونه خودشو به این وضع مالی برسونه،زندگی سخت میشه،من تحمل مستاجر بودن ندارم،بعدشم این آقا نه،یکی دیگه بیاد ک شغل داشته باشه اوکیه،ولی هرچقدرم دربیاره میره واسه اجاره خونه قسط حداقل الان خرج یک بچه زیاده.فقط سنش نسبت به من یکم اوکی نیست.۱۵سال بزرگتره

اگه مرد مسئولیت پذیر و کاری باشه به نظر من حتما باهاش ازدواج کن چون یه عمر آرامش داری ولی اگه با هم سن خودت ازدواج کنی که هیچ کدوم از اینارو نداشته باشه کل زندگیت میشه جهنم ... اتفاقا مردای سن بالا بیشتر به فکر زن و زندگی هستن و دنبال حاشیه نیستند... اگه به قول عموت ادم خوبی باشه 

اسمتو یادم نیست اما یادمه که خیلی دوست داشتم... (دیالوگ رضا کیانیان)
الان در این جهان سومی کسی باکره است؟ به تعداد کم .. الان دیگه زیاد اهمیت نمیدن

ن گفتم ک این احتمال و در نظر بگیره

ک ممکنه این اقا همسران صیغه ای داشته باشع 

و ردشون رو زندگی اینده ش هم بیاد

اینااحتماله البته

اگه مرد مسئولیت پذیر و کاری باشه به نظر من حتما باهاش ازدواج کن چون یه عمر آرامش داری ولی اگه با هم ...

بازم میگم ک عموم ۳ساله کارگرشه،تو این مدت چیزی ازش ندیده کلا اوکی هست از همه لحاظ،فقط ۱۵سال بزرگتره از من،درسته زمانی میتونم بفهمم ک ببینمش و باهاش حرف بزنم

ن گفتم ک این احتمال و در نظر بگیره ک ممکنه این اقا همسران صیغه ای داشته باشع  و ردشون رو زندگ ...

گذشته همسر قبلیم حتی ازش نپرسیدم هیچی،دوست بوده نبود و اینا،معتقدم گذشته هرکس به خودش مربوطه و دیگه تمام شده،اما ذهنم سمت صیغه کشیده نشد،اینم به ترسای دیگم افزوده شد.خیلی سخته بچه ها انتخابم

به نظر من یه خونه ای چیزی حتما تو ازدواج از این خواستگارهای که شرایط سنشون بالاس بگیر که امنیت داشته باشی حتما چیزی به نام خودت بزن اگه خواستی ازدواج کنی

اسمتو یادم نیست اما یادمه که خیلی دوست داشتم... (دیالوگ رضا کیانیان)
من ۲۲ سالمه نامزدم ۴۲ خیلی هم خوشبختیم

خوشبختی رو وقتی زیر یه سقف رفتین باید حسش کنی و الا تو نامزدی اصلا معلوم نمیشه...۲۰ سال اختلاف سنی فاجعه ست

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜