2733
2734
عنوان

وکالت در طلاق یا مهریه ؟؟

204 بازدید | 20 پست

۱۴ تا سکه +وکالت در طلاق+نصف جهیزیه

یا 

۱۱۰سکه+همون ۴ یا ۵ وسیله ی مرسوم که اصولا داماد میگیره

شما باشین کدوم رو انتخاب میکنید و اگر میشه دلیلتون هم بگین.

به لحاظ شرایط مالی هم الان طرف یه ماشین داره و خونه هم قراره بخره بعدا . شغل فعلا درآمد ثابت اما درآینده امکان تغییر و ارتقاء درآمد رو داره.

خانم هم شاغل هست .

اگه نیاز مالی نداری حق طلاق 

کاربر قدیمی هستم از سال ۹۷😪تو ی تاپیک هایی که سوالات پیش پا افتاده میپرسن یا نشون میده طرف دانش آموزه اگه برم هم بدون هیچ نظر و لایکی ترکش میکنم ❌از روانشناسی و سوالات حقوقی سر در میارم سوالی بود بپرسید 🙏🏽مطمینم روزی استخدام رسمی میشم و بعنوان معلم رسمی مشغول به کار خواهم شد 😍رک و راست نظر میدم اعصابم ندارم 😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون ۵ تیکه اساس بزرگی که پسر میگیره دقیقا با تمام چیزایی ک دختر میگیره برابری میکنه هزینش

پس این مقایسه بین مهریه یا حق طلاقه 

که کسایی که زندگیشون خوبه میان میگن مهریه 

کسایی ک ب مشکل خوردن و میخوان طلاق بگیرن میگن حق طلاق😐

2731

مهریه اثر بازدارنده داره مردی حوصلش سر بره از خداشه زنش بدون هزینه و دردسر جدا شه بره. برای ارث هم مهریه موثرهِ. نهایت کسی طلاق بخواد میگی مهریمو میبخشم طلاق بده با میبخشم حضانت بچه بده

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...

حق طلاق داشته باش حتما ، ضمنا گول مهریه رو نخور ، موقع مهریه دادن که بشه مردا خوب بلدن چجوری بپیچونن و ندن ، کمتر مردی به این حق و حقوق احترام میزاره ، مثلا شوهر من سر عقدم تمام حق و حقوقمو بهم داد ، انواع مسائلی که نیاز به اجازه ش باشه رو داد ، نصف مهریه موهم  بهم همونجا داد 

دختری از آهار🦚
2740
حق طلاق داشته باش حتما ، ضمنا گول مهریه رو نخور ، موقع مهریه دادن که بشه مردا خوب بلدن چجوری بپیچونن ...

اخه میدونی نه اون آدمیه که اگر من بخوام جداشم روزی بخواد اذیت بیجا کنه البته تا جایی که من شناختم

ولی آدما و روزگار غیرقابل پیش بینیه کاملا.

مثل بحث ارث خدای نکرده

یا زمانی که ممکنه طرفت خیلی ناتو بشه چون انقدررررر دیدم کسایی که بعد یه مدت ۱۸۰ درجه تغییر میکنن.

مهریه اثر بازدارنده داره مردی حوصلش سر بره از خداشه زنش بدون هزینه و دردسر جدا شه بره. برای ارث هم م ...

اره اصلا خیلی از دادگاه ها با بذل مهریه یا ابراء مهریه حکم طلاق میدن و این قضیه رو دلیل برعسر و حرج خانم تلقی میکنن

اخه میدونی نه اون آدمیه که اگر من بخوام جداشم روزی بخواد اذیت بیجا کنه البته تا جایی که من شناختم و ...

وکالت در طلاق یه جوریه آخه از اول بخوای به طلاق فکر کنی

همسر من شغلش مرتبطه از رو تجربه میگم بهتون خدای نکرده مشکلی پیش بیاد یا توافق میکنید یا از بندای شرایط ضمن عقد استفاده میشه کرد

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

مهریه به نظر من برای جدایی نیست برای ارث بردن هستش 

دور از جون همه جوون ها طرف دنیا هم داشته باشه فردای عروسی بیوفته بمیره به زن هیچ ارثی نمی‌رسه یه مقدار خیلی ناچیز حالا فکر کن طرف هیچی نداشته با یه قرون دوزار کردن زندگی جمع میکنی و بعد فوتش هیچی نداری حتما مهریه حداقل صد تا سکه بگیر حق و حقوق هم بگیر 

اما خب طلاق و سکونت و اجازه خروج و همه اینها رو بگیر حقوق اولیه هستش که فردا براش گرفتار میشی احساساتی ازدواج نکنید 

اخه میدونی نه اون آدمیه که اگر من بخوام جداشم روزی بخواد اذیت بیجا کنه البته تا جایی که من شناختم و ...

هیچوقت هیچوقت هیچوقت همچین چیزی نگو ، اون ادم اگه قرار بود همچین ادمی نباشه هم حق طلاق و میداد و هم ۱۱۴ سکه ، نه اینکه با حق طلاق گرو کشی کنه و مهریه رو برسونه به ۱۴ تا ، الان خودشو نشون نمیده ، بعدا سر همون ۱۴ تا هم یجوری بامبول دربیاره که بمونی 

دختری از آهار🦚
نمی‌دونم والا. ببین من و شوهرم سالها مشکل داشتیم ولی اگر کارمون به طلاق می‌رسید نه اون منو اذیت میک ...

ببین اینم آدمی نیست که بخواد به زور بمونه یا منو نگهداره 

اما واقعا موندم خیلی تصمیم سختیه🤦‍♀️

2706