2733
2739
عنوان

گفت اکسش ازم خوشگل تره

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۱۷ اون ۲۴ اکسشم ۲۴

خب درسته دیگه سن سه تاتون تقسیم بر سه کنید میشه همون بیست 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
2731
دقیقا بعدم هی میزد زیر حرفش که تو اشتباه متوجه شدی..گریمو به زور کنترل میکردم دید چشمام پر اشکه

چقد ساده ای تو دختر اونکه گریه نداره دختره رو ی جوری تخریبش میکردی میگفتی بدون ارایشش رو ندیدی پس ک اینطوری میگی ی حرفی میپروندی اونطوری ک ناراحت شدی بدتر عزت نفستو ریدی تووش حالا فکر میکنه توام قبلو داری اکسش بهتره هیچ وقت خودتو پیش کسی نشکن میگفتی اون کجاش خوشگله اخه ریدم تو سلیقت بخدا خیلی ساده ای

چقدر شما اینطور دخترایی بی جنبه بازی در میارین خب اون نظرش اینه که گفته ازن دختر خوشگله نگفته که اون دختر رو دوست دارم تازه شاید بیچاره باهات شوخی کرده باشه حرصتو در بیاره🫥😐دست از این رفتار های بچگانه بردارید 

2740
سر شبم ازش پرسیدم مامان بزرگترو دوست داری؟گفت نه زیاد بعد پرسیدم من و بیشتر دوس داری یا مامان بزرگت ...

😂😂😂ربط گوز ب شقیقه😂😂😂اخه من موندم تو خودت ۱۷ سالته اصلا چرا با پسر حرف میزنی بعدشم چرا با پسر ۲۴ ساله حرف میزنی اون الان تو اوج زرنگی و با تجربه بودنشه تو رو لقمه ی چپش میکنه بشین سرجات درستو بخووون از این رابطه ها هیچی واست در نمیاد هر کی این مسیرو رفته داره برمیگرده

چقدر شما اینطور دخترایی بی جنبه بازی در میارین خب اون نظرش اینه که گفته ازن دختر خوشگله نگفته که اون ...

شوخی چیه از دهنش پرید

خودش فهمید چی گفته فقط میگفت غلط کردم

شوخی چیه از دهنش پرید خودش فهمید چی گفته فقط میگفت غلط کردم

هر چی باشه اون نظرشو گفته نگفته که دوستش داره وا یعنی ببین اینطوری بخوای برای بیان همچین حس هاییش حساسیت نشون بدی واقعا همون چیز بده میشه که تو ذهنت بوده