2737
2734
عنوان

گفت اکسش ازم خوشگل تره

444 بازدید | 26 پست

امشب پیشش بودم بعد داشتم به شوخی میگفتم من با دخترایی که ازم خیلی خوشکل تر باشن بیرون نمیرم

سر ی جریاناتی من چند بار با اکسش یا همون عشق سابقش که اسمش فاطمس بیرون رفتم قبلا

بعد از دهنش پرید گفت پ چطور با فاطمه رفتی بیرون

من یهو موندم بغض کردم یهو فهمید چی گفته ۱۰۰بار گفت غلط کردم گوه خوردم هی اومد سمتم بغل بوس

بعد رفتیم بیرون دیگه انقد هی من ناراحت موندم اون عصبی شد

تهش برگشتم خونه من ازش معذرت خواهی کردم😑💔

واقعا دلم شکست

چن سالتونه؟

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم

همه چی اوکی بود

تا اینکه تو معذرت خواهی کردی😒

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تازه هنوزم ناراحته

ول کنا معذرت خواهی چیه

خب ناراحت شدی دیگه

از دلت دراره

دست پیشو میگیرن پس نیوفتن

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ول کنا معذرت خواهی چیه خب ناراحت شدی دیگه از دلت دراره دست پیشو میگیرن پس نیوفتن

دقیقا

بعدم هی میزد زیر حرفش که تو اشتباه متوجه شدی..گریمو به زور کنترل میکردم دید چشمام پر اشکه

2740

سن فاطمه و تو و رلت روی هم جمع بزنی تازه میشین همسن من بیست ساله 

وگرنه این چیپ بازی ها مناسب آدم بالغ نیست 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

سر شبم ازش پرسیدم مامان بزرگترو دوست داری؟گفت نه زیاد

بعد پرسیدم من و بیشتر دوس داری یا مامان بزرگت گفت هردوتاتون یه اندازه..

امشب واقعا خیلی ناراحتم

دقیقا بعدم هی میزد زیر حرفش که تو اشتباه متوجه شدی..گریمو به زور کنترل میکردم دید چشمام پر اشکه

گوشیتو خاموش کن بخواب

دیدی طلبکاره بگو من باید ناراحت باشم تو ناراحتی؟ 

2706