2733
2734
عنوان

عموم کتکم زد هنوز جاش کبوده😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2706 بازدید | 76 پست

عموت نگرانته مگه به همین راحتیه خونه مجردی گرفتن؟ خیلی بچگانه ست افکارت یکم تو احتماع باشی میفهمی دنیا چی به چیه. البته کارش رو تایید نمیکنم کتک زدن رو مخالفم ولی ایشون فقط نگرانته همین 

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿

اولا یاد بگیر جلو هر خر هر حرفی نزنی 

دوم یادبگیر از خودت دفاع کنی 

الان من بگم آخی دلم سوخت چیزی بهت یاد ندادم فقط‌ترحم کردم

ولی تو نباید بزاری‌کسی اینکارو بکنه باهات

مخالف جهالت! دانشجوی پزشکی هستم اگه میتونم کمکتون کنم حتما بهم بگید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عموت نگرانته مگه به همین راحتیه خونه مجردی گرفتن؟ خیلی بچگانه ست افکارت یکم تو احتماع باشی میفهمی دن ...

خشونت و توجیه نکن 

خشونت و توجیه نکن 

بهتره پست رو کامل بخونی گقتم مخالف کتک زدنشم 

ضمنا شما که مخالف خشونتی بهتره بدونی یه خشونت هم داریم به نام خشونت کلامی ، شما که به عموی اسی میگی خر بهتره بدونی با خشم و خشونت حرف میزنی 

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
میتونم یه سوال راجب ام ار آی بپرسم؟ یعنی جوابش 

عزیزم سوال ها خیلللی زیاد هستند 

اونقدر زیاد که اگر بخوام جواب بدم انگار که شیفت اضافه تر رفتم مطب ! 

امیدوارم معذوریتم رو در کنید 

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
بهتره پست رو کامل بخونی گقتم مخالف کتک زدنشم  ضمنا شما که مخالف خشونتی بهتره بدونی یه خشونت هم ...

بله میگم خر به کسی که یه کودک و میزنه مشکل شما چیه که داری ازش دفاع میکنی؟ 

عزیزم سوال ها خیلللی زیاد هستند  اونقدر زیاد که اگر بخوام جواب بدم انگار که شیفت اضافه تر رفتم ...

متوجهم عزیزم❤️ 

اگه تایمی داشتین ممنون میشم بم بگین واستون بفرستم چون نوبتی که دادن بهم برای دوماه دیگس و نگرانم🫠

بازم مرسی

یه صلوات مهمونم نمیکنین به نیت حاجت رواییم؟🤍🦋
بله میگم خر به کسی که یه کودک و میزنه مشکل شما چیه که داری ازش دفاع میکنی؟ 

شما انگار معنی حرف منو نمیفهمی. روزت خوش دیگه ریپ نزن اگه دلت دعوا میخواد من آدمش نیستم 

2706