2733
2734
عنوان

یکی از دو قلوهام الان بیدار شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 64 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزززززززدلممممم....خدا حفظشون کنه ...خدا قوت 

بی صبرانه منتظر این شب بیداری ها هستم😂

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2731
کافیه یه دقیقه فقط که رو پامه پاهاموتکون ندم خونه رو میزاره رو سرش😑

من حوصله ندارم اگه بچه داشته باشم ميزارمش تو كالسكه تو يه اتاق ديگه هركاري كرد ميخوابم بعد

🤣🤣 ميشه اونجوري؟

عزیزممم خدا کمکت کنه و توانایی و صبر زیادی بهت بده کاااملا درکت میکنم  شوهرت نگه نمیداره یه قل ...

اون بنده خدا اگر ازش بخوام تا صبح سرپا نگهشون می داره 

ولی خیلی خسته ست دلم نمیاد بیدارش کنم 

اون بنده خدا اگر ازش بخوام تا صبح سرپا نگهشون می داره  ولی خیلی خسته ست دلم نمیاد بیدارش کنم&n ...

راست میگی 😢تنش سلامت 

من شوهرم یه قلشو شبا میبرد پیش خودش پتو پیچ میکرد بچه رو میگفت تا دست و پاش تکون نخوره بیدار نشه همش 😄😢ساعت ۶میرفت سرکار تحویل من میداد 

ناراحت نباش اینام میگذره کیفشو میبری عزیزم😍🌱

واژینیسموس بودم الان ماماندوقلوهامم 🥴🥴  
بیا بغلم مامان قوی ❤️ واقعا دو قلو داشتن پر از عشق  و همونقد خستگیه عزیزم بزار دو تا گیج ...

خیلی احتیاج به دریافت انرژی مثبت و همدردی دارم 

دو قلو داشتن خیییییلی سخته مخصوصاً وقتی بچه های کولیک و رفلاکس باشن و شب و روز کارشون گریه باشه 

الان رو پامه و همه ی تلاشمو میکنم که ساکت باشه ولی بازم داره نق میزنه 

2706