2737
2739
عنوان

پا رو دلشون گذاشتم😭توروقران یکی بیاد پای دردل

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 34 پست
خودش خانواده میاره وسط 😭😭فحش میده خیلی بهم اگر جوابش دادم تو پیام پیامارو میبره نشون میده خانوادش ...

ببین عزیز دلم میفهمم حالتو اگه واقعا قصد موندن داری و بخاطر بچت میخوای زندگی کنی باهاش بساز و کنار بیا.وقتی عصبانی میشه جواب نده.صبرتو بیشتر کن.بهش محبت کن و بیشتر از محبت احترام بذار.مرد با حفظ احترام و اقتدارش مثل موم تو دستت میاد.مگه نمیگی چاره ای نداری و همه ی سختی ها رو بخاطر بچت تحمل میکنی پس سکوتت رو بیشتر کن.باهاش کل کل نکن.به خدا توکل کن برای اصلاح اخلاق و رفتارش هر روز نماز جعفر طیار بخون یه پارچ آب تو یخچال بذار سی بار سوره قدر و یکبار معوذتین بهش بخون و فوت کن.ذکر یا ودود۱۰۰۱ مرتبه هم بخون و فوت کن به آب.از این اب همیشه بخورین.نذار تموم شه روی همون مدام آب بریز

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
چرا نبخشه عزیزم سرفرصت بگو بخاطر بچه ام رفتم . دیگه هم قهر نکن . برا هر کسی مشکل پیش میاد ولی باید د ...

اهذ عزیزم ممنون دعاک کن لطفا هم زندگیم درست شه هم داداشم ببخشم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیز دلم میفهمم حالتو اگه واقعا قصد موندن داری و بخاطر بچت میخوای زندگی کنی باهاش بساز و کنار ب ...

اها عزیزم ممنون فداتشم😘❤️دعام کم لطفاا انشالله همیشه دلت خوش و زندگیت اروم و تنتون سالم باشه🙏❤️

اها عزیزم ممنون فداتشم😘❤️دعام کم لطفاا انشالله همیشه دلت خوش و زندگیت اروم و تنتون سالم باشه🙏❤️

ان شا الله روزهای خوب زندگیتو ببینی😘🌹

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2731

اسی جان این قهر کردن ها کار درستی نیست بخصوص وقتی قصد جدایی نداری و این قهر کردن هات باعث میشه روی شوهرت بخانواده ات بیشتر باز بشه و این طوری دلخوری پیش بیاد بجاش سنگین بشین سر زندگیت اگر ناراحتی داری با سر سنگینی رفتار کن نه با قهرهات حداقل بخاطر داداش ات و بچه ات ک غصه نخوره سکوت کن بحث رو کش نده