2733
2734
عنوان

پا رو دلشون گذاشتم😭توروقران یکی بیاد پای دردل

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 34 پست
واقعا😭 بغض تو گلو برادرم بود ک تو مارو مسخره میکنی چون شوهرم خواست بزنتش بکشش فحش داد بهش اخه میگ ب ...

ناراحت نباش عزیزم.عذاب وجدان نداشته باش.تو مادری و فقط یه مادر میفهمه حالتو....تو دنیا عزیزتر از بچه نیست.چاره ای نداشتی.فقط اشتباهت اینجاست که میذاری کار به خانواده بکشه‌اصلا نذار بفهمن نذار ورود کنن که احترامشون از بین بره.هر چی هست تو خونت تموم کن نذار حرف درز کنه بیرون.بعدا از دل داداشت در بیار براش توضیح بده بخاطر بچت ناچار شدی و قصدت بی حرمتی نبوده

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب کردی برگشتی به خونت. تمام تلاشتو بکن تحملت رو ببری بالا و دهن به دهن شوهرت نشی . یه جوری خرش کن ...

بنظرتون برادرم میبخشم😭؟ دلم خونه براش ک غرورش شکست و گفت اصلا ادم حسابم نکرد ولی بخدا بخاطر خودشم ک شده بود نمیتونستم بمونم خرجم بده اون خدا خدا میکنه پدرم از پیشش بره منم برم هرچند چیزی نمیگه ولی ادمه اونم دلش میخواد زن بگیره مثل هم سن سالاش و..

بنظرتون برادرم میبخشم😭؟ دلم خونه براش ک غرورش شکست و گفت اصلا ادم حسابم نکرد ولی بخدا بخاطر خودشم ک ...

مطمعن باش میبخشه. اینقد قهر نرو. درسته سخته ولی لامصب چه دلخوشی داری که میری پیش بابات . خواهش میکنم هر وقت عصبانی شد دهن به دهنش نشو جزو بحث نکن دیگه اونم کوتاه میاد بخاطر بچه آن سکوت کن

ناراحت نباش عزیزم.عذاب وجدان نداشته باش.تو مادری و فقط یه مادر میفهمه حالتو....تو دنیا عزیزتر از بچه ...

خودش خانواده میاره وسط 😭😭فحش میده خیلی بهم اگر جوابش دادم تو پیام پیامارو میبره نشون میده خانوادش و همه در این حده انگار نامحرممه نه شوهرم میگ برو بیرون از خونم تهدیدم میکنه برم کجا 😭😭میگ بیکسی برو

پسرم وابسته بهشه ب شدتتتتت طوری ک فقط میگ بابام عشقم دوسش دارم عاشقشم ازبس این مدت بهانش میگرفت کشته بودتم ترسیدم شکست بزرگی بخوره تو زندگیش مثل داداشم...

واییی سنتم کمه

اصلا خدای نکرده زبونم لال برای جدایی و گوش شیطون کر زبونم لال برای طلاق نمیتونم اماده باشم برم تو جامعه گرگ من فقط اختلافی شدیم و دادگاهی گرگا همشون منتظر چراغ سبز بودن و همش اذیتم میکردن تا چ برسه ب.... نه شغلی دارم نه خانواده ای هیچ میترسم خیلی از اینده..

خدا کنه بنظرت داداشم میبخشه منو ؟

چرا نبخشه عزیزم سرفرصت بگو بخاطر بچه ام رفتم . دیگه هم قهر نکن . برا هر کسی مشکل پیش میاد ولی باید داخل خونه حلش کرد .عزیزم من یه بار یه مشکل بزرگ برام پیش اومد با شوهرم که قهر نرفتم ولی بخدا بعد دوسال که میگذره پشیمونم که قهر نرفتم  شاید اگه میرفتم در اون شرایط خیلی بهتر بود برای من و تنبیه میشد ولی اشتباه کردم .منظورم اینه خودتو قوی کن و قهر نرو

2706