2752
2734
عنوان

مادرشوهرم رفت مکه از من خدافظی نکرد حلالیت هم نگرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1220 بازدید | 69 پست
حجش قبول باشه یا نه ضرر وسودی براتون نداره  من نمیدونستم باهات مشکل داره فکر میکردم باهم خوب ب ...

مال من فرق میکنه بین شوهرم و بچه هاش فرق گذاشت چون شوهرم منو میخاست 

به همه بچه هاش همه چی داد خونه ماشین لوازم خودش الان بهترین زندگی رو داره 

اما ب همسر من نداد چون منو نمیخاست 

اینا به کنار 

همه جا ابروم رو برد همه به چشم زن خراب بمن نگا میکنن حق نداشت ابروریزی کنه تهمت بزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه چیزهایی برای خود ما که کلی گناه داریم و روسیاهیم پیش امام زمان باورش سخته چه برسه به خود امام زما ...

تو کتاب سه دقیقه در قیامت تقریبا همچین چیزی گفته بود:

هر چیزی رو اینجا شوخی گفتیم، اونطرف جدی مواخده کردن.

مال من فرق میکنه بین شوهرم و بچه هاش فرق گذاشت چون شوهرم منو میخاست  به همه بچه هاش همه چی داد ...

با آبروی پسر خودش داره بازی میکنه 

ولی خب مهم برات باشه شوهرت از حق وحفوقش گذشت تا تورو بدست بیاره چرا اینو نمیبینی 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731
مال من فرق میکنه بین شوهرم و بچه هاش فرق گذاشت چون شوهرم منو میخاست  به همه بچه هاش همه چی داد ...

خدمت ات گفتم، اون پاش گیر هست، بدجور هم گیر هست.

اما شما هم که امیدت به بنده خدا هست، این ضعف اخلاقی هست خانم. از خدا بخواه کمک ات کنه، این مورد رو، روی خودت کار کن.

خب خواهر من همه میدونن وقتی مادر شوهر ناراضی باشه زندگی جهنمه شما وقتی اطلاع داری نباید توقع داشت ...

من با یکنفر ازدواج کردم مادرشوهرم گفت من نمیخامت و کاری هم ندارم بهتون برید ازدواج کنید 

واقعا هم کاری نداشت 

فقط رفت تا میتونست ابروم رو برد و منو جلوی همه یک زن هرزه جلوه داد 

به شوهرمم هیچ کمک مالی نکرد 

اون منو نمیخاست قبول اما حق نداشت ابروم رو ببره تهمت بزنه پشتم بد بگه 

اره برام جبران کنه همه اون کارایی که برا بچه هاش کرد  من بعد چندسال زندگی فرش و یخچال درستی ند ...

خب عزیزم مشکل از شماست....!!!

عجب ......🙄🙄🙄🙄

شما آرزوی یخچال ساید داری

پدرشوهر مادرشوهر که نباید برات فراهم کنن

شوهرت باید غیرت به خرج بده و برات بگیره....

والا پدرشوهر منم به برادرشوهرام زمین و پول داد

ولی به ما هیچ گونه کمکی نکرد خدا به سر شاهده

هرچی داریم از خودمون داریم......

از تلاش خودمون

شما مشکلت توقع بی جا و بیش از حده...😊

منم باشم کمک نمیکنم خیلی پر توقع اید .....!!

صبــــور باشیم  🌸🍃  گــــاهــــی باید از میـان                 بدتریــن روزهای زندگــــی عبــــور کنیــم....                               تا به بهترین‌هایش برسیم ...🌸🍃

تا حرفهای دو طرف شنیده نشه درست نیست مکه مادر شوهر شما رو ببریم زیر سوال و بگیم قبول نیست.شاید هم شما درست بگی اما ما کی باشیم که جای خدا قضاوت کنیم

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
حجش قبول باشه یا نه ضرر وسودی براتون نداره  من نمیدونستم باهات مشکل داره فکر میکردم باهم خوب ب ...

خب الان توقع دارن براشون سر راهی بدیم وقتی هم اومدن توقع دارن کادو ببریم 

هرچی میخرن و هرجا میرن من اصلا نمیپرسم هیچی نمیگم 

اما اونا توقع دارن مناسبتها مثلا روز مادر و اینحور مواقع که زیارت میرن کادو ببرم براشون منم دلم نمیاد حتی هزارتومن براشون خرج کنم 

یه چیزهایی برای خود ما که کلی گناه داریم و روسیاهیم پیش امام زمان باورش سخته چه برسه به خود امام زما ...

دقیقا همینه که گفتی خیلی راحت ابرومو جلوی عروساش و فامیلش برد. منم هنوز که هنوزه جلوشون سرم پایینه همشون به چشم خراب به من نگاه میکنن 

چشمم ب دست اون نیس اما مسبب این همه عذاب و سختی که منو همسرم و بچم کشیدیم اونه  اخه اون واسطه ...

این تعریف هایی که می کنید، برداشت اینکه ب بنده امید داری،  رو خودت کار کن، برا من هم دعا کن. من هم عیب و خطا زیاد دارم.😔

2706