2737
2734

من ندیدم اصلا شبیه ب پسرم 1سال و 9ماهشه یعنی نه چیزی میخوره نه میخوابه دقیقا 5تا بچه هم سن بچم توی فامیل هیچ کدومشون مثل پسر من نیستن خوابش هر یک ربع بیدار میشه جیغ و داد و نق نق چه خاکی تو سرم کنم دندونم نمیخاد در بیاره از شیرم نگرفتمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اول اینجور بوده؟

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
2731
2740

یا ریفلاکس داده یا اختلال خواب که بدن از خستگی

می خو ابه و بی حرکته ولی مغز بیداره  پسر منم همین بود

اگه بهشت زیر پای مادران باشه مادرایی مثل ما باید ۲تا بهشت داشته باشن

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤

خوب این طبیعی نیست، بچه یه مشکلی داره که خوب و عمیق نمیخوابه 

شب ساعت چند میخوابه؟ تا صبحم یعنی عمیق نمیخوابه؟ 

پسر منم تقریبا هم سنشه

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

اول از همه شما باید آرامش خودت رو حفظ کن و جو متشنج نباشه ۲ایا به اندازه کافی بازی میکنی باهاش در حدی که خسته بشه؟ حواست هم باشه زیاد بیدار موندن و خسته کردن بچه باعث بیخوابی هم میشه 

ایا سیر سیر هست؟ من از سینم به بچم شیر میدادم و خیلی رعایت غذامو میکردم که نفخ واینا نگیره بازم بدخواب بود و وقتی پیش مادرم میزاشتمش مادرم بهش شیر خشک میداد این بچه راحت میخوابید بعضی وقتا از گشنگیه که نمیخوابه 

کم خون نیست؟

نه بابا قبلا 8ماهگی خوب بود از 8ماهگی وزن و قدشم درست رشد نکرد

پسر منم دوسالشه تا ساعت ۵صب بیداره .تو کل روزم خاب 

برا اشتهاش ببر دکتر شربت اشتها اور میده

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               

عزیزم شاید جاییش درد داره دقت کن بهش ببین مشکلش چیه من دخترم ۱۱ماهشه اگر سروصدا نباشه یکی دوساعت میخابه قشنگ مق نق هم نمیکنه بازی میکنه با اسباب بازی هاش طرف منم میاد همش بیشتر میخاد من باهاش بازی کنم گریه و اینا هم الحمدلله نداره 

2706