2752
2734
عنوان

تو را خدا هر کس بچه کوچیک داره راهنمایم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 19 پست

اول حتما کم خونی شو چک کن توی این سن بچه یه دوساعت خواب ظهر و یک تایم طولانی بین ۱۰تا ۱۲ساعت خواب شب رو داره غذا نخوردنشم اگر مشکل از آهن نباشه اکثر بچه ها تو این سن این ادا اطوار ها رو دارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن بابا ی دیروز با خواهر شوهرم رفتم بیرون پسرش قشنگ غذا خورد خوابید همسایمونم گفت مشکل نداره وای پسر ...

مقایسه کنی خودتو پیر میکنی

از ما گفتن بود

پس من چی بگم که ۱۵ ماهشه ولی راه نمیره

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

و یک نکته دیگه 

کلا بعضی بچه ها سیستمشون اینجوره مثل پسرم شاید باورت نشه انقد پسرعمه من آرووووووومه و خوشخواب من همیشه مقایسه میکردم با پسرم که چرا نمیخوابه چرا نق میزنه چرا ال چرا بل تا وقتی که پذیرفتم بچه من همینه