2752
2734
عنوان

شوهر من هم بد دله هم عقده ای

993 بازدید | 61 پست

ما از لحاظ فرهنگی متفاوتیم 

من و فامیلم کلا لباس آزاد می‌پوشیم و راحتیم 

شوهرم و فامیلش بسته ن و عروسیاشون مختلط نیستن و ....

ما بخاطر این موضوع باهم حرف زدیم که من تو فامیل خودم همونطوری که بودم باشم و تو فامیل شوهرم پوشیده 

حالا از روز عقدم تو هر جشنی که ما رفتیم داااااستان شده و جنگ و دعوا که چرا با فلانی خندیدی ، چرا سینه ت باز بود 

چرا همش وسط میرقصی، من اینطور دوست ندارم و ...

حالا تمام لباسهای من شده آستین دار، میگه به هیچ‌وجه نباید سینه ت مشخص شده تا گردن باید بپوشونی 

از طرفی هم اگر ببرمش عروسی پسر رئیس جمهور میگه این چه جشنیه ، جشنی که من گرفتم چی بود این چیه 

حالا تو جشن ما فامیلا شوهرم انگار میخواستم برن تره بار خرید کنن، تمام دختراشونم شومیز و شلوار پوشیده بودن 

هیچکس آرایشگاه نرفته بود 

جشنهای ما بزرگ تا کوچک لباس مجلسی می‌پوشم و آرایشگاه میرن 

خسته شدم که آنقدر عقده داره ، تو جشنامون همیشه اخماش تو همه، ناراحته ، میگه بیا زود بریم ، خسته شدم 

حالم از رفتارش بهم میخوره 

چکار کنم که اینجور برخورد نکنه؟

اینجاست که میگن کبوتر با کبوتر باز با باز

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تفاوت فرهنگی اونم تا این اندازه😑😑😑 

قبل ازدواج باید عاقلانه تصمیم میگرفتی که الان چه کنم چه کنم نکنی! شوهرت عوض نمیشه همونجور که تو عوض نمیشی باید باهم بسازین و چشماتونو رو اختلافا بیندین !

ایران=سرزمین کهن   سرزمین بزرگان و شریفان                 ایرانی=شیر پاک خورده با تاریخی هزاران ساله                      

مسله مهمی بوده ک  تفاهم نرسیدید توش 

اون فکر کرده بعد عروسی تو مث خودش میشی و تو هم تقریبا همین فکرو راجعبش کردی. 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
انتخابت از اول همین بوده اون ادم عوض نمیشه 

تو دوران نامزدی اصلا همچین برخوردی نمی‌کرد 

تو آشناییمون هر جور که بگی من لباس پوشیدم هیچی نمیگفت 

از روز عقدمون که تو جشن بودیم شروع شده 

هر جشنی که که میریم بعدش دعواس

تفاوت فرهنگی اونم تا این اندازه😑😑😑  قبل ازدواج باید عاقلانه تصمیم میگرفتی که الان چه کنم چه ...

بهش گفتم تو جشنهای شما پوشیده می‌پوشم ، قبول کرد 

خیلی ادعا روشن فکری می‌کنه و بهش میگن تو بد دلی میگه بدم میاد اینو میگی من خوشم نمیاد کسی سینه زنمو ببینه

تو دوران نامزدی اصلا همچین برخوردی نمی‌کرد  تو آشناییمون هر جور که بگی من لباس پوشیدم هیچی نمی ...

اگه اول ازدواجتونه، احتمال داره چند سالی بگذره یه کم بهتر بشه وگرنه همون ادمه، نمونشو خودم دارم، اگرم خودش بخواد عوض بشه خانوادشو چیکار می کنی

هیچکار نمیتونی بکنی اون اونجور تربیت سده تو اون فرهنگ بزرگ شده باید فقط بپذیری اگه میخوای زندگی کنی 

اگه نه که مثلا من اعتقاد دارم من لیاقت زندگی خوب دارم چون یکبار تو اون دنیا زندگی میکنم جدا میشدم

درضمن اعتقادات هر کسی ربطی به بد دلی و عقده ای بودنش نداره ..‌

همینطور که اگه کسی برا هر مجلسی چه کوچیک چه بزرگ بره آرایشگاه و لباس باز بپوشه حتما خیلی باکلاس و به روز نیس  

کاش نظر اونم در مورد خودت میپرسیدی ببینی وقتی تو رو اینجوری میبینه چه دیدی بهت داره 

اگه زن پوشیده می‌خواسته از اول نباید قبول می‌کرده 

شما بهش گفتین دیگه

حتما گفته ازدواج کنیم درستش می‌کنم 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
2706