2737
2734
عنوان

پیدا کردن آدمای مثبت ...

68 بازدید | 8 پست

تا حالا واستون پیش اومده 

با یکی خیلی اوکی بودین ولی با گذر زمان 

کم کم زده شدین از هم؟

و دیگه نقطه اشتراکی با هم نداشتین 

به نظرتون میشه کسی رو پیدا کرد 

هم آدم مثبتی باشه هم 

اینکه فرکانستون با هم تغییر نکنه ؟

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

من زود زده میشم

کلا با هیچ ادم جدیدی نمیتونم باشم

من دوتا رفیق دارم از مهد

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من زود زده میشم کلا با هیچ ادم جدیدی نمیتونم باشم من دوتا رفیق دارم از مهد

منم رفیق دارم از بچگی خیلی دوستشون داشتم 

ولی جدیدا حس میکنم دیگه باهاشون حال نمیکنم 

و دلم میخواد دوستای بهتری داشته باشم 🤷

نمی‌دونم درسته یا غلط 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
2731
منم رفیق دارم از بچگی خیلی دوستشون داشتم  ولی جدیدا حس میکنم دیگه باهاشون حال نمیکنم  و ...

من خیلی مودیم

ولی خو

تینا خودشونم هنگن ک چطور من هنوز باهاشونم ما جزئی از خانواده همیم

ب اندازه سنمون باهم زندگی کردیم هیچ چیز پنهونی نداریم

اما درکل من ب راحتی میتونم کنار بذارم

بالاخره زندگی همینه 

میفهمم چی میگید

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
اره از ایتدایی  دوس بودیم با یکی.اخرشم بهم خورد دوستیمون از هم زده شدیم هر کی راه خودش رفت

ببین منم از بچگی دو تا دوست دارم 

قبلا خیلی دوستشون داشتم 

الان حس میکنم حال نمیکنم دیگه باهاشون 

و دلم میخواد دوستای بهتری داشته باشم 

به نظرت طبیعیه 

ببین منم از بچگی دو تا دوست دارم  قبلا خیلی دوستشون داشتم  الان حس میکنم حال نمیکنم دیگه ...

اره طبیعیه .  چون تو اخلاقت رفتار خصوصیات و عقایدت  با بچگی فرق کرده ت انتخاب دوست اون زمان شاید متوجه خیلی از چیزا نبودیم خودمم اینجوریم

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
2740
اره طبیعیه .  چون تو اخلاقت رفتار خصوصیات و عقایدت  با بچگی فرق کرده ت انتخاب دوست اون زما ...

دقیقا .. کلا تغییر کردم