2733
2734
عنوان

دخترای نرمال چجورین؟

178 بازدید | 29 پست

من غیر عادی ام یعنی؟ از پارتی خوشم نمیاد ، از صمیمت بیش از حد با جنس مخالف بدم میاد ، هدیه دوست دارم ولی هیچوقت روم نمیشه به پسره بگم برام آیفون بخر و.... پیک می نیستمو کسی و نمی کوبم دوستان ولی تو سال ۲۰۲۴ واقعا حس میکنم دارم غیرعادی میشم وقتی اینکار ها واسه بقیه عادیه 🫠🫠

تو سال ۲۰۲۴ داریم دنبال عشق کلاسیک میگردیم 💔🥲

دختر ترک 🥰 

منم همینم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ن اوکیع

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ن واقعا پیک می هستی.نگو نیستم

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

من ورژن بد تر توعم

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
2740
الان کی و کوبیدم من با اینکار ها مخالف نیستم دارم میگم چرا من اونجوری نمیشم 😐

اونجوری نیستی چون انتخابت نیست‌. منم انتخابم نیس

ولی دلیل برتری نمیشه

حرفات کاملا پیک می طورانه بود

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706