2733
2734
عنوان

زودرنجی و حساس بودن

92 بازدید | 12 پست

من تو بیرون ک میرم کسی بدجور مثلا زل بزنه خیلی ناراحت میشم یا تنه میزنن هل میدن یا نوبت بگیرن یا هر برخورد بد دیگه ای ‌‌... اینا رفتارشون غیر طبیعیه یا من زودرنجم ؟ 

شما از طرز نگاه کسی تو خیابون ناراحت میشین یا وقتی دارین لباس میبنین بقیه هی هل بدن 

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
تیرماهی هستی؟

نه آذر چطور؟😁

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
والا من از کسایی ک دوستشون دارم اگ رفتاری ببینم ناراحت میشم مادرم و پدرم و شوهرم

اونو ک همه میشن وچون مهمه ... منظور منم همینه ک ب خاطر آدمایی ک شاید تو کل عمرم فقط ی بار ببینمشون و اصلا نمی‌شناسم اونارو و فقط گذر میکنم ازشون ولی ی نگاهشون آنقدر آزار بده منو طبیعیه یا نه؟ 

2740
آره منم نوجوونیام اینجوری بودم

تو سن نوجوانی رو نگاه بقیه و طرز برخورد هاشون ینی حساسیت داشتی ؟ 

بعدش دیگه مهم نبود اره؟ ینی خود ب خود درست میشه ..

تو سن نوجوانی رو نگاه بقیه و طرز برخورد هاشون ینی حساسیت داشتی ؟  بعدش دیگه مهم نبود اره؟ ینی ...

من نوجوونیم روی لحن حرفای بقیه و نگاه ها و کلا همه چیز وحشتناک حساس بودم و به خاطرش پرخاشگر و عصبی شده بودم

نه خود به خود خوب نشدم، مادری دارم که خیلی جدیه و اصلا لی لی به لالام نمیذاشت و به مرور با رفتن به خوابگاه و جامعه به آدما عادت کردم