2737
2739
عنوان

عمل ترمیم بینی

301 بازدید | 49 پست

دوستان دکتر خوب برای ترمیم بینی چه کسی رو معرفی میکنید که خودتون عمل کردید یا نمونه مارشو دیدین؟ خواهشا تبلیغ بیخود نکنید، من ۱۸ سال پیش عمل اولیه کردم، پارسال برا ترمیم رفتم پیش رضا جودی، خدا ازش نگذره از قبل عمل اولیه بدتر شد، الان دوباره باید عمل کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دیگه ریسک نکن و برو پیش معروفا تقوی و باستانی نژاد من شنیدم و دیدم برا ترمیم خیلی میرن ولی هزینشون بالاست  فقط ی سوال بینی ک خراب میکنن هزینه رو پس میدن ؟

کاربری دست دو نفر👧
2731
عزیزم دیگه ریسک نکن و برو پیش معروفا تقوی و باستانی نژاد من شنیدم و دیدم برا ترمیم خیلی میرن ولی هزی ...

حسین تقوی رو همون پارسال رفتم، اشتباه کردم نرفتم پیشش عمل کنم، اما جدیدا شنیدم ناراضی داره، الان روم نمیشه بگم پارسال اومدم پیشت ویزیت شدم اما رفتم جای دیگه، گند زد تو دماغم 

2740
ینی برای بار سوم؟؟؟  من یه سال عمل کردم، افتادگی دارم، قوس ندارم، دکترم گفته بیا عمل ریسکه دوب ...

بله متاسفانه رضا جودی بی شرف کاری کرد که باید امسال هم برم عمل

نه میگن باید بیای ترمیم

چه نامرد هزینه ترمیم ک دوبرابره .بعد این خانوم مثلا ترمیمو ی دکتر خراب کرده چی ؟ من بینیم گوشتیه ی دکتر میگفت با یبار خوب نمیشه دو سه بار عمل میخواد نرفتم پیشش دیگه گفتم این دنبال پوله و از الان میخواد بگه خراب شد حرف نزنی

کاربری دست دو نفر👧
چه نامرد هزینه ترمیم ک دوبرابره .بعد این خانوم مثلا ترمیمو ی دکتر خراب کرده چی ؟ من بینیم گوشتیه ی د ...

خب دکتری که عملت کرده، دیگه هزینه ترمیم مثل دکترای دیگه زیاد نیست,اگه پیش خودش بری کمتر میگیره، دکتر خوب باشه باز اول درست عمل می‌کنه 

2706