2733
2739

من مادری دارم ک خیلی همه‌چیز رو بزرگ می‌کنه واز کاه کوه میسازه منو مقصر می‌کنه و قشقرق به پا می‌کنه.

امروز قرار بودم برم خونه مادربزرگم ک تازه از بیمارستان اومده برم و از صبح چند بار صحبتش شد ک می‌خوام برم و به اونا گفته بودیم سر شب به مادرم گفتم فردا با هم بریم ؟

از قبل هم سر یه موضوعی ناراحت بودم از دست خالم هم مادربزرگم، گفتم الآنم اگه میرفتم میخواستن منو بزارن وسط(من یه مدته که حالت های افسردگی دارم مثلا خالم همیشه بهم میگه روزه سکوت گرفتی ؟ یا مادربزرگم چند وقت پیش یه ضرب المثلی رو می‌گفت ک دختره لاله و ...) 

اینو ک گفتم هیچچیی دیگه شروع کرد ک اره تو گوه میخوری این حرفو میزنی مادر من الان تازه از بیمارستان اومده داره میمیره خالت اون همه خوبی در حق ما کرد . حق نداری دیگه بیای خونه عزیز

منم گفتم من فقط از این رفتارشون ناراحت شدم به خودشون هم لازم باشه میگم گفت آره از بس بی چشم و رویی و .. تازه هم از بابام جدا شده سریع برداشت زنگ بزنه ک به اون بگه بیا این دخترتو ببر پیش خودت از دستش خسته شدم ک بابام جواب نداد بیشتر حرصی شد 

شما بگید من مقصرم ؟ خب منم آدمم شخصیت دارم 

میگه یه ساله تو حالت بده مریضی هرچی هم باشه حق ناراحتی ندارم ؟ از اونور زنگ زده به برادرم گریه و زاری ک من چ گناهی کردم تو این زندگی و این دختره حالا گیر داده به خانواده من و ... میگه این دوست نداره با من زندگی کنه 

تو فکرم بود فرار کنم ولی ترسیدم شما بگید یعنی من باید خفه بمونم هر کی هم هر حرفی خواست به من بزنه یا مادرم تا کی باید با من اینطوری رفتار کنه ک حتی حق نظر دهی نداشته باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
23

دآنشگاه نمیری بری خوابگاه 

مادرتم افسرده شده ناراحت دوست داره فقط شما بگی چشم 

ولی گناه داره اون بخاطر شما حتما خیلی اذیت شده 

فرار نکن بیرون از خونه جای خوبی نیست 

سعی کن بری سرکار از صبح تا شب کمتر خونه باشی 

خونه مادربزرگم نرو بگو خسته ام نرو 

دآنشگاه نمیری بری خوابگاه  مادرتم افسرده شده ناراحت دوست داره فقط شما بگی چشم  ولی گناه ...

به خالم زودتر پیام ندم بگم قضیه رو ک فقط از اون حرفش ناراحت شدم قبل از اینکه مامانم واسه خودش بدوزه و واسم اش درست کنه ؟ از طرفی هم مطمئن نیستم مامانم حرفی بزنه یا نه

به خالم زودتر پیام ندم بگم قضیه رو ک فقط از اون حرفش ناراحت شدم قبل از اینکه مامانم واسه خودش بدوزه ...

نه بابا بیخیال چیزی نگو مادرت هم نمیگه نگران نباش 

هر چیزی گفتن سخت نگیر بگذارو بگذر تا کمتر اذیتشی

2740

مادرت می خواد شوهر کنه؟ انگار دنبال بهانه هست 

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
بهونه ی چی 

می خواد از خونه بیرون کنه تا شوهر کنه؟

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

کار کنی کمتر میبینیش

اونم با توجه ب وضعی ک‌ پیش اومده از نظر روحی داغونه فکرش درس کار نمیکنه

خونه فک و فامیلم بهونه بیار نرو 

ی مدت تحمل کن

ی مدت کار کن  

هزینه جمع کنی

ی حرفه یاد بگیر

هزینتو خودت بده

ب درآمدی برس ک‌ محتاجشون نباشی 

زندگیتو بساز

می‌دونم ب حرف راحته تا عمل 

منم دارم همین کارو میکنم