2733
2734
عنوان

من میخوام ب نامزدم پیام بدم ناشناس

114 بازدید | 11 پست

لطفا نگین نکن، ما عقد نیستیم و فقط نامزدیم، میخوام با ی خط دیگ بهش پیام بدم ولی نمیدونم ب چه بهانه ای ک شک نکنه، مثلا عضو ی کانال یا گروهی کنم ببینم سرحرف خودش باز میکنه یانه؟؟ یا لینک ی کانالی رو جهت مثلا تبلیغات بفرستم ب تلگرامش واگر سوالی پرسید بگم ک توی مخاطبینم ذخیره بودین و نمیشناسمتون....اگ پیشنهادی دارین میشه بگین بهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
اره ولی میخوام توی تل بهش پیام بدم ، تا پیج فیک بسازمو کلی فالور بگیرم ک شک نکنه سخته

پیج فیک بزن هر دو سه روز یه پست بزار تا مثلا دوتا پست نهایتا 

لایک و ویو و فالور فیکم بزن بعد یه چند وقتی هایلایت درست کن همه رو تو یه روز نزار چون شک می‌کنه

عکس و فیلم یه دختر خوشگل و از پیجش بردار بزار  

کارت که تموم شد برو فالوش کن همه پستاشو لایک کن استوریاشو دو سه روز اول فقط لایک کن بعد فقط با ایموجی ریپلای کن اگر دیدی جوابتو نداد فقط تک کلمه ای ریپلای کن اگر دیدی بازم جوابتو نداد دیگه خواهر من شکت به چیه😂

اخه اینا خیلی طول میکشه

دیگه باید وقت بزاری تا طبیعی باشه من یه پیج فیک دارم هی توش استوری میزارم بعد هایلایتش میکنم پستاشم قبلاً گذاشتم برا همین دیگه خیالم راحته با هرکس آشنا میشم میرم باهاش امتحانش میکنم یه پیج فیک اینجوری لازمه داشته باشی همیشه

ببین باید بفهمم، توروخدا ی راهی بهم بگو

ببین اینکه بخای متوجه شی پا میده یا نمیده..از نحوه ی صحبت و رفتارش محل کار و خرید مشخص...فقط،باید دقت کنی..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️