2733
2734
عنوان

سه تا جنین برام گذاشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 2112 بازدید | 162 پست
سلام عزیزم امروز روز نه هستم خوبم تو چطوری

منم خوبم هنوز موفق ب انتقال نشدم .میگم ضخامتت موقع انتقال چندبود؟مال من الان ۱۲ و نیمه فرداصب سونو دارم زمان انتقال معلوم میشه انشاالله تو مثبتی و منم انرژی میگیرم ازت 

میدونم ک یروز منم مامان میشم خدابهم دوقلو عطامیکنه معجزشو نشونم میده .بلاخره منم مامان میشم❤️❤️خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم خوبم هنوز موفق ب انتقال نشدم .میگم ضخامتت موقع انتقال چندبود؟مال من الان ۱۲ و نیمه فرداصب سونو د ...

امروز بیبی چک زدم ی هاله کمرنگ انداخت روز۱۱

یعنی ی روز منم مامان میشم ؟  بیام تاپیک بزنم از بچه داری سوال کنم 🥺
امروز بیبی چک زدم ی هاله کمرنگ انداخت روز۱۱

ای جونم عزیزم پس مبارکه..توروخدا بیا بگو چیکارا کردی چیا خوردی بگو برام .انتقال منم افتاده سه شنبه .شیاف پروژسترون از امروز شروع شد و گزاشتم با تو دلیت برا منم دعا کن .حتما بگو چیا خوردی چیکار کردی استراحت چقد کردی 

میدونم ک یروز منم مامان میشم خدابهم دوقلو عطامیکنه معجزشو نشونم میده .بلاخره منم مامان میشم❤️❤️خدایاشکرت
سلام گلم خوبی چطوری بی بی زدی نزدی؟ اوف ۳۰ تا صفحه نوتوفتیکیشن گشتم تا پیدات کردم.... امروز روز ...

سلام روز ۱۴هستم صبح ازمایش دادم بعدازظهر جوابش میا 

ای جونم عزیزم پس مبارکه..توروخدا بیا بگو چیکارا کردی چیا خوردی بگو برام .انتقال منم افتاده سه شنبه . ...

امروز ارمایش دادم توراخدا دعا کن مثبت شم همه کارا رو میگم فعلا تا دو روز مونده ب انتقال شکمتو با روغن سیاه دونه ماساژ بده ببیند

عزیزم من امروز روز ۸ انتقال جنین هستم شما  اعلام خاصی هم داشتید

سلام قشنگم من زیردلم گاهی تیر میکشیدشب اولم تبو لرز داشتم

2706