2733
2734
عنوان

رابطه رو قبول کنم یا نه

404 بازدید | 12 پست

با یه پسری بودم یه سال ازم بزرگتر بود تو هشت نه ماهی که با هم بودیم دو سه بار گفت نمیخوامت و باعث عصابرخردی منی و ..چندبارم از چهره ام ایراد گرفت اما من اصلا بهش بی احترامی نکردم و در کمال احترام رابطه رو تموم کردم بدون اینکه گلایه ای کنم 

اشتباهی که کردم این بود که تولدشو تبریک گفتم و از اون روز به بهانه های مختلف پیام میده و انگاری کلی حرف تو دلشه

یکی دوبار گفته نظرت چیه برگردیم به رابطه 

خب اگه منو دوسنداره یا باعث دلخوریشم چرا پیگیره که برگردیم به هم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای وایی 

منم یه اکس داشتم

البته اون خداییش بی احترامی نمیکرد …

دختر داییشو قبلا دوست داشت ۳ سال باهاش تو رابطه بوده اما بهش خیانت میشه تهش

انقدرررر سر من خالی کرد انقدر شکاک بود دیگه سابیده شدم😐پسر خوبی بود بی احترامی نمیکرد توهین نمیکرد‌ جایگاهشو میدونست ولی خیلی شکاک بود افسرده بود 

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲

عید تلگرام نصب کردم زمانی که کامللااا بیخیالش شده بودم و‌برام مهم نبود

پیام داد چه عجبی این دور ورا؟

کفتم کارتو بگو 

دیگه دید سرد ج‌اب دادم هیچی نگفت

روز بعدش ‌پیام داد خوبی و اینا دیگه لاس زدن شروع شد تا یه هفته لاس میزدیم

هی میگفت صدات ارومم میکنه 😐این چیز شعرا

برگشتم بهش برای. بار ۱۰۰۰۰ تهش دیدم طرف واقعااا افسردس چقدم شکاکه تموم کردم رابطه رو 

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲

البته رابطه ما لانگ بود

پسره خیلیی خوبی بود ولی هیچی نمیگفت راجب خانواد شخودش یجورایی بهش شک داشتم!خیانت میکنه نمیکنه؟

بعدشم تو همین گپا پلاس بود

😐یجوری بود اصلا 

تو اشتباه کردی پیام دادی 

بعدشم ۶ ماه برای شناخت کافیه اگه ازدواجی هست

الان بگو اگه میخوای بیا خواستگاری اگه ک نه دلیلی نداره رابطه شروع بشه 

باز باید دوباره عیب بزاره رو صورتت ک اینکارو خیلی زشت بوده

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷
اخی بخاطر خیانت افسرده شده بود ؟

اره

واقعا افتضاححح بود 

عید تلگرام نصب کردم زمانی که کامللااا بیخیالش شده بودم و‌برام مهم نبود پیام داد چه عجبی این دور ورا ...

الان که تجربه این جور رابطه رو داری به نظرت ازدواج با مردی که زنش بهش خیانت کرده نادرسته؟