2737
2739

من زیاد اهل اشپزی و کار خونه نیستم،قراره برم شهر دور مادرمم نیست جمع کنه زندگیمو ،استرس دارم از پس زندگیم برنیام ،البته برنج و خورشت بلدم بپزم ولی در حد چند نفر ،در کل ادم کاری نیستم،کسی پیشنهادی داره ؟؟؟

تنها راهش اینه که این سه ماهو مسئولیت خونه پدرتو به عهده بگیری که راه بیوفتی

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بعد ازدواج خودتی و خودت

منکه تو شهر خودم ازدواج کردم مامانم حتی یکبارم نیومد کمکم

هیچی بلد نبودم با اینترنت درست کردم دستم اومد

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️

همه چیو گوگل کن هر غذایی خواستی با تعداد نفرات درست کن مدیریت خونه هم بری تو زندگی خودت کم کم یاد میگیری از همون اولم خیلی مهمونی نده تعداد زیادم دعوت نکن بذار یکم بگذره راه بیفتی بعد

2740

من از همون اول خونه بابام انجام میدادم برای همین استرس اینچیزا رو نداشتم

شوهرم میگفت خداروشکر بلدی وگرنه همش باید برنج شفته و بدمزه یا غذای سوخته و...میخوردم😁

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

۳ ماه فرصت خوبیه برای یاد گرفتن، منم تموم مراحل زندگیم حتی بارداری و زایمان و بچه داری تنها بودم

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2706