2737
2734
عنوان

میخوام طلاق بگیرم تورخدا بیاید

156 بازدید | 11 پست

بخدا به قران راست میگم من زود ازدواج کردم خییلییی پشمونم 

از لحاظ فرهنگی خیلی با هم فرق داریم خانوادش از من خوششون نمیاد خودش اصلا رنگ و روی خانواده رو ندیده همش خوابگاه بوده تربیت درست حسابی ندارن بخدا 

دست بزن داره دو ماهه ازدواج کردیم سه باره منو کتک میزنه 

اینبارم سر فیلم س. وپر منو کتک زد فیلمای مثه 365 روز رو دیدین از وون نوع فیلماس 

بعد به من میگه لباس بلند بپوش خدا قهرش میگیره فلان میکنه خودش میره فلیمای اونجوری میبینه  

17 سالمه بزرگترین اشتباه زندگیم رو کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید بشینی باهاش صحبت کنی بعدشم تا یکی دوسال اول ی کم طول میکشه شبیه هم بشید چون از دو خانواده ی کاملا مختلف اومدین یا باید از اوا ازدواج نمیکردی یا بشین حلش کن طلاق اخرین مرحله ست 

فیلم چیز مهمی نیست، بزار مخفیانه نگاه کنه به روش نیار که قبحش ریخته نشه...

ینی چی مهم نیست؟ این خودش خیامت به حساب میاد تنهایی هم نمیبینه دقتایی که من نبودم دوستشو میاره خونه با اون میبینن 

2740
ینی چی مهم نیست؟ این خودش خیامت به حساب میاد تنهایی هم نمیبینه دقتایی که من نبودم دوستشو میاره خونه ...

برادرانه بهت عرض میکنم، این موضوع خیلی فراگیره و تو اگه روی ۱۰ تا مرد دست بزاری احتمال اینکه ۸ تاشون اینجپری باشند هست. میدونم کار درستی نیست اما اونقدر که شما بزرگش میکنی هم نیست. اما بزار مخفیانه نگاه کنه یه ترسی داشته باشه

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.

فیلم و سریال بدون سانسور که اکثرا میبینن..بنظرم توو این ی مورد نباید انقد حساس باشی چون اینجوری فک میکنه چخبره حریص تر میشه هی نگاه میکنه..بنظرم بشینین دوتایی نگاه کنین چه اشکالی داره

میگی با دوستش نگا میکنه..شما به خواسته ش توجه نمیکنی اونم مثلا میشینه با دوستش نگا میکنه

توو رابطه ی زن و شوهری باید پایه باشی..جوونا اکثرا فیلمای بدون سانسور خارجی نگا میکنن..خیلی نقطه ضعف نشون میدی راجب این مورد بنظرم

من شوهر خودمم اینجوریه مجردی اصن خونه نبوده فقط با دوست و رفیقاش بیرون کافه اینور اونور بودن بعد ازدواج انقد پایه بودم..اون حس نیازش به دوستاش از بین رفته..چون میدونه هر چی بگه هر کاری بگه دوتایی ی تیمیم انجامش میدیم‌‌..الان هر چقد بگم با دوستات برو بیرون نمیره!

اون یکی فیلما که متاسفانه اکثرا نگا میکنن من جات بودم میگفتم بیا با هم ببینیم..یجووووری تحریکش میکردم که به مرد حسودی کنه یا یجوری رفتار میکردم کم کم عادت از سرش بپره..توو رابطه اگه مشکل دارین اونو حلش کنین..صدتو بزار توو رابطه براش

دست بزن داره آدم ی نمه عقل داشته باشه این کارو نمیکنه واااقعا خیلی بده کسی که قرار بوده مردش باشه تکیه گاهش باشه آدم ازش بترسه!یکی از بدترین حسایی که تجربه ش کردم..به خودت رحم کن..خواستی برگردی هم ی تعهدی چیزی بگیر و فقط یبار بهش فرصت بده

بنظرم جفتتون نیاز دارین تغییر کنین ایشون نباید تحت هیچ شرایطی دست روت بلند کنه

شمام باید دست از قانون گذاشتن برداری..پایه باشی..با سیاست حلش کنی..نه با جنگ و دعوا