2733
2734

واسه درس خوندن 

همیشه سعی میکنم تلوزیون رو روشن کنم‌ 

یا در طول روز پیش پدر و مادر و داداشم بخونم 

جالب اینه که نه تنها تمرکزم‌ بهم نمیریزه‌ بیشتر هم میشه 

تو محیط ساکت بیشتر اذیت میشم 

گوجه سبز هستم کاراگاه نی نی سایت 🧡😎 یک عدد کیدرامری 🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من توخلوت هروقت میخوندم فکرم میرفت جاهای دیگه ،تازه یاد برنامه هام میافتادم😂😂😂

ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️
2740

چه عجیب😂 منم فق در صورتی که سرپا باشم جزوه رو بگیرم میتونم بخونم 

مثلا نشسته نمیتونم باید راه برم مثلا ۱ ساعت بی وقفه تمام راه میرفتم و با ضدای بلند درس میخوندم، توی فصل امتحانات معمولا یه ۳ کیلویی کم میکردم

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
من توخلوت هروقت میخوندم فکرم میرفت جاهای دیگه ،تازه یاد برنامه هام میافتادم😂😂😂

دقیقا ها وقتی تنهایی فکرت‌ هزار جا میره 

چه عجیب😂 منم فق در صورتی که سرپا باشم جزوه رو بگیرم میتونم بخونم  مثلا نشسته نمیتونم باید راه ...

روش خوبیه واسه اونایی که اضافه وزن دارن 😂