2733
2739

چقدر موضوع تاپیک رو قبول دارین؟ آقایون شما تایید میکنید یا تکذیب؟ من یه خواستگار بالای سی سال دارن که خیلی مادرشو دوست داره میخوام بدونم رفتارش با منم مثل مادرشه

کسی که مادرشو دوس داره ینی هیچی نباشه هم حداقل حداقلش قدر زنشم میدونه، ولی البته اگه خاله زنک و مامانی نباشه

تا دڵ نه سووتێ ده م به ده م، فانی نه بێ سه ر تا قه ده م، په روانه قه د ناگاته شه م، ئاوایه ڕێگه ی عاشقان...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

دوسداشتن مامانش و احترام بهش 

با بچه ننه و اوس بودن فرق داره 

و البته کسی که از بچگی به مادرش احترام بزاره احترام و محبت ب خانمارو بلده 

ولی این صرفا به معنی دوسداشتن همه خانما نیست باید اول به دل طرفت بشینی بعد اون بخوادت و دوست داشته باشه نه که بگی چون مامانشو دوسداره منم داره حتما

زندگی سختی خواهی داشت با همچین مردی

😐😐😐شما مادرتو دوست نداری؟ پس شوهرت باهات زندگی سختی داره؟

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

نه اگه ذاتش درست باشه هم مادرشو دوست داره هم زنشو هر کسی تو جای خودش!

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2706