2737
2734

هفته ی۱۷ ام بارداری ام تاحالا هرچی گفتم حتی یه تیکه لباس یاحداقل جوراب هم واسه دخترخودش نگرفته،مشاورگفت هروقت میریدبیرون یه تیکه لباس کوچیک واسه بچه بگیرید که اون حس وحال پدرومادرشدن براتون بوجود بیاد... ولی نمیگیره چندبارگفتم.حالام که واسه دخترخودش امروز گفت پول سونو ندارم برو بیمارستان تامین اجتماعی یاتوبیمارستان دولتی اینا نوبت سونو بگیر فقط۳۰۰توکارتته عمرا پول نمیریزم واست.

میخواستم سونوی آنومالی تویه شهر دیگه که سه بعدی هست برم دقیقترباشه ازسلامت جنین مطمعن شم شهرخودمون خیییلی خییییلی کوچیکه حتی تامین اجتماعیش سونوگرافی نداره وبیمارستان دولتیش قبلا یکسال پیش هرچقدرالتماس کردم نوبت ندادبهم گفت بریدبیرون اینجا حتی تا دوماه هم نوبتامون پره و....

خسته‌م از دستش بااین وضع حاملگیم  خواهرعفریته وجاریم باهم غیرمستقیم که مامثلا توحاملگیمون اینجوری نبودیم تهوع نداشتیم لک بینی نداشتیم وزنت داره دروغ میگه و.... یادش میدن خرج زن بچه‌ش نکنه ازاونور زنگ میزنن بهش تعریفه دخترجاریم وشیرین زبونیاشومیکنن وگوشیرومیدن دست دخترجاری ازش شارژ و کادو وعروسک و.....میخواد اینم براش میخره😔

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

متنفر شدم ازشون 😐💔

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دختر جاری که میگی طرف برادرزاده و عموش میشه قبول دارم باید برای شما هم کاری میکرد اوکی ولی خب فرض کن یه بچه با تموم معصومیتش میاد میگه عمو برام فلان و میخوری و بگه نه بنظرت میشه!؟

سلام دخترررررررررررم با تشکر

منفور دو عالم شوهرت 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

خاک بر سرشون

خاک تو سر شوهرت

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
متنفر شدم ازشون 😐💔

خواهراگه بدونی چه زخمایی ب روح وجسمم زدن خدالعنتشون کنه این یکهزارم بلاهایی که تواین سه سال سرم آوردن نیست نشستی وبی خبرمیبینی دارن پشت سرت مکرونیرنگ وتوطئه میکنن دسته جمعی چقدربدجنسی آخه💔

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهراگه بدونی چه زخمایی ب روح وجسمم زدن خدالعنتشون کنه این یکهزارم بلاهایی که تواین سه سال سرم آورد ...

منم انقد بدم میاد شوهرم میچسبه به بچه های مردم ولی ذوقی واسه پسرمون نداره😔😑

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
2706