2737
2734

خستم 

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

ببر یا میخوابه یا نمیخوابه.اخه چی بگیم.این‌تاپیکه!!

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

پسر من که حداقل باید ۵.۶ ساعت از بیداریش گذشته باشه که دوباره خوابش ببره 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببر یا میخوابه یا نمیخوابه.اخه چی بگیم.این‌تامیکه!!

والای ببخش ک تو سایتی ک‌درمورد مادر و کودکه درمورد چیز دیگه سوال نپرسیدم

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2731
پسر من که حداقل باید ۵.۶ ساعت از بیداریش گذشته باشه که دوباره خوابش ببره 

دختر منم خیلی مقاومت می‌کنه دربرابر خواب چه روز بخوابه چه نخوابه شب زودتر از یک نمی‌خوابه 

والای ببخش ک تو سایتی ک‌درمورد مادر و کودکه درمورد چیز دیگه سوال نپرسیدم

سوال بپرس.کی گفته نپرس ولی از دید یه شخص دوم نگاه کن.میگه ببرم یا نه.عصبی هستی هم فقط سر بچه خالی نکن

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
دختر منم خیلی مقاومت می‌کنه دربرابر خواب چه روز بخوابه چه نخوابه شب زودتر از یک نمی‌خوابه 

صبحا چند بیدار میشه؟

یه ساعت مونده به تایم خوابش برقارو کم کن 

در ضمن اگه در طول روز خیلی خسته هم بشه اونم باعث بیخوابی میشه ها بد قلق و بدخواب میشه 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
صبحا چند بیدار میشه؟ یه ساعت مونده به تایم خوابش برقارو کم کن  در ضمن اگه در طول روز خیلی خست ...

اکثرا ده گاهی زودتر ولی اکثرا ده اگر زود تر بیدار میشه همش گریه می‌کنه نمیزاره برق هارو خاموش کنیم مثلا دیروز از صبح ک بیدار شده نخوابیده تا شب ساعت دوازده یعنی دیگه جون نداشتم  

2740
سوال بپرس.کی گفته نپرس ولی از دید یه شخص دوم نگاه کن.میگه ببرم یا نه.عصبی هستی هم فقط سر بچه خالی نک ...

سر بچه خالی کردم؟ الان درمورد عصبانیت حرف زدم؟ فکر میکنم شما خودت هنوز مادر نشدی ک معنی خستگی رو نمیدونی