2737
2739

۵ روز پیش یه خال گوشتی کوچیک که روی بینیم بود سوزوندم روی خال زخم بست دکتر یک کرم داد گفت هر ۲ ساعت استفاده کن بعد دیروز زخم روی خال کنده شد ولی انگار فقط یک لایه نازک که پوست سیاه روی خال بود کنده شده و خال کامل سر جاش هست با این تفاوت که فقط دیگه سیاه نیست و قرمزه میخواستم بدونم دلیلش چیه چرا خال کامل از بین نرفته

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود                                         گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود

تاپیک آخرتو قفل کردی که

اشک تو چشام جمع شد

الهی ک بچه سالم و صالح باشه براتون

تو اشناهای ما یه خانمه همینکارو کرد...بچه وقتی ۲۰سالش شد فهمید ولی گفت من تو دامن این زن بزرگ شدم با دنیا عوض نمیکنم پدر و مادرمو..انقد حس خوبی بود وقتی رابطه ختره رو با مامان و باباش میدیدم

تبریک میگم مامان شدنتو...ان شاالله با اومدنش ب زندگیتون کلی عشق و انرژی میگیرین...بچه پر از حس امیده

قسمتتونه ک بچه دار شین و الا این بچه تشکیل نمیشد

زندگیتون پر از عشق
تاپیک آخرتو قفل کردی که اشک تو چشام جمع شد الهی ک بچه سالم و صالح باشه براتون تو اشناهای ما یه خا ...

ممنون از دعای قشنگت گلم اینقد آنرژی منفی بهم منتقل کردن آخر قفل کردم یه عده قضاوت بی جا میکنن انگار من از روی خوشی دارم این کارو میکنم

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود                                         گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون پستت قفل بود ولی خواستم بگم زن عموم بچه برادرش آورده بزرگ کرده خیلی هم خوبه همه چی ولی از اول بهش نگفتن پدر مادر واقعیت نیستیم اما الان بزرگ شده ب گوشش رسیده

و یکی از دوستامم دست عمش بزرگ شده بود اما فقط تو خونه اونا بود از نوزادی اما شناسنامه ای ن و بهشون میگفت عمه و عمو ولی زندکی عالی داشت و هیچ وقت دلش نمی‌خواست بره خونه پدر مادر واقعیش چون محبت زیادی دیده بود اینور

2731
اون پستت قفل بود ولی خواستم بگم زن عموم بچه برادرش آورده بزرگ کرده خیلی هم خوبه همه چی ولی از اول به ...

از بس انرژی منفی دادن قفل کردم گلم ممنون از دلگرمیت

ممنون از دعای قشنگت گلم اینقد آنرژی منفی بهم منتقل کردن آخر قفل کردم یه عده قضاوت بی جا میکنن انگار ...

هیشکی پا به پاتون نبوده این ۱۲سال...هیشکی ناراحتیا و تلاشتونو ندیده..هر کی از دیدگاخ خودش یه قضاوتی داره..همینا ۲سال بچه دار نشن همینکارو میکنن ک شما بعد ۱۲سال انجام میدین

ولشون کن..مهم دل خودتو همسرته..مهم زندگی خودتونه..خداروشکر خواهرشوهرت خوبه و دلسوزتونه...

خیلیا بچه دار نمیشن ولی همچین دلسوزایی هم ندارن

اینم لطف خداست

خوشبخت شین الهی..جمع سه نفرتون همیشه شاد و سلامت باشین

زندگیتون پر از عشق
از بس انرژی منفی دادن قفل کردم گلم ممنون از دلگرمیت

بگیر بچه رو مطمئن باش پشیمون ک نمیشی هیچ ،عاشقش میشی و از مادر واقعیش هم بهتر بزرگش میکنی چون قدر این هدیه رو میدونی 

هیشکی پا به پاتون نبوده این ۱۲سال...هیشکی ناراحتیا و تلاشتونو ندیده..هر کی از دیدگاخ خودش یه قضاوتی ...

ممنونم از دعاهات عزیزم پایدار باشی گلم

2740
ممنون از دعای قشنگت گلم اینقد آنرژی منفی بهم منتقل کردن آخر قفل کردم یه عده قضاوت بی جا میکنن انگار ...

تاپیک آخرت قفل بود میخواستم بگم دختر خاله من بعد ۱۵ سال بچه دار شد‌ مرکز ناباروری اصفهان بچه کاشتن آلان ۵ سالشونه ۲ قلو دختر 

عزیزم شما اینهمه تلاش کردی این یکبارم حرف منو گوش بده یه ده دوازده روزی فلوکونازول بخور و بعد برو آی وی اف انجام بده

عفونت مانع بارداری میشه اینو دکترا بهش توجه نمیکنن یا نمیخوان بگن نمیدونم واقعا

این تجربه خودمه 

تو که جنین داری کارت راحته می مونه یه انتقاله دیگه! 

درباره بچه اوردن نظری ندارم اما اینکه بچه اطرافیان و فامیل باشه کاملا اشتباهه محضه

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته

عزیزم خواستم تو تاپیکت نظر بذارم دیدم قفل هست .خواستم بگم حتما هر ماه خوراکی و اینا برای خواهر شوهرت بخر تا تغذیه ی خوبی داشته باشه .چکاپ دکتر و پول و هزینه هاش رو هم خودت بده چون بالاخره بچه ی خودتون هست .در اخر هم وقتی زایمان کرد برای تشکر یه تیکه طلا بخر و بهش بده .اینطوری بهش نشون دادی که ادمی قدر دان هستی .بر خلاف نظرات یه عده از دوستان به نظرم کار خیلی خوبی کردی چون ادم بالاخره خواهر و برادر خودش رو میشناسه و همه یه خانواده هستن تا یه غریبه.من همیشه همه جا گفتم مادر اونی نیست که بچه رو میزات اونی هست که بچه رو بزرگ میکنه .الان داماد ما مادرش تا دو سالگی نگهش داشته ولی زن باباش بزرگش کرده ببین جونش رو برا زن باباش میده وضع مالیش خوبه دامادمون انقدر مالی هوای زن باباش رو داره و مدام بهش سر میزنه با زن و بچه میره پیشش

استارتر اون یکی تایپکت درمورد بچه قفل کردی منم نظرم رو اینجا میگم 😁 دقیقا یکی داشتیم مثل تو ۱۰ سال بود بچه دار نمیشد خواهر شوهره بخاطر برادر و زن داداشش باردار میشه بچه هم پسر میشه بچه رو میدن بهش الان پسره ۱۷ سالشه میدونه عمش مادرش هست ولی بهش نمیگه مامان به مادر غیر واقعیش میگه مامان بیشتر هم هوای غیر مادری رو داره چون تو دست اینا بزرگش کرده و مهر و محبت مادر غیر واقعی رو داره بعد از اون زنه بعد ۵ سال باردار میشه و ۲ تا دیگه بچه میاره همین مادر غیر واقعی و الان هم به خوبی و خوشی زندگی میکنن و مادر غیر واقعی اصلا بینشون فرق نمیذاره ان شااله که شما هم مادر بشین 

داستان تو هنوز تموم نشده تو خواهی خندید در جایی که قبلا گریه کرده بودی(:💚

سلام عزیزم 

خوبی

میخواستم پیرو تاپیک قبلیت بگم 

تو فامیل مام بود برهدر برای خواهرش بچه هورد اللن باهم میرن جایی طرف خوشحال شد بعد چندین سال

مبارکت باشه 

پست خوابتو دیدم گلی گریه کردم بخاطر حس قشنگت 

انشالله قدمش پرخیرو برکت باشه براتون 

امیدت ب خدا باشه 

بهترینا نصیبتون کنه خدای عزیزمون

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
2706