2733
2739
عنوان

سوال روابط اجتماعی

228 بازدید | 23 پست

چجوری میشه بین یه جمعی محبوب بود ، همه دوستت داشته باشن ، باید چیکار کنی ، چرا بعظی ها بهت نزدیک نمیشن ، یا چرا نمیتونی بری عضو یه گروه بشی دلیلش چی می‌تونه باشه نبود اعتماد به نفس یا ..؟

شاید فرهنگ و نحوه رفتار 

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اشتباه محض 

چرا میخوای همه رو از خودت راضی کنی ؟!!

اصلا چرا دوست داری بقیه دوستت داشته باشن درصورتیکه خودت باید خودتو دوست داشته باشی ‌‌اونم یه دوست داشتن عمیق و واقعی . البته اگه خودتو دوست داشته باشی مطمعن باش  همه برات لاو میترکونن😅 

2740
اشتباه محض  چرا میخوای همه رو از خودت راضی کنی ؟!! اصلا چرا دوست داری بقیه دوستت داش ...

چون دوست دارم محبوب باشم ولی حتی یه نفرم بهم واکنش نشون نمی‌ده ، نمی‌دونم باید چیکار کنم اتفاقا خیلیم خودم رو دوست دارم و اهمیت میدم به خودم

فقط آدمای دورو میتونن تو هر جمعی باشن .تو اگه رو راست باشی باز یه عده مخالفتن و دوست ندارن

خوب من آدم دورویی نیستم و کلا سبک زندگیم و‌نحوه رفتارم با همه فرق می‌کنه ، من دل آدم ها نمیشکنم و آدم خوبی هستم به همه کمک میکنم ، اما بیشتر اوقات حس میکنم آدم های بد خواهان بیشتری دارن. .. واقعا خسته میشم

چون همیشه مهربونی و دیگران رو میبخشی ،کسی جدیت نمیگیره

خوب باید چیکار کنم خسته شدم از این شرایط میخام بقیه هرجوری شده منو ببینن و درکم کنن ، و دوستای زیادی داشته باشم 

2706