2752
2734
عنوان

سوال روابط اجتماعی

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 23 پست
خوب باید چیکار کنم خسته شدم از این شرایط میخام بقیه هرجوری شده منو ببینن و درکم کنن ، و دوستای زیادی ...

وقتی ناراحت شدی از کسی،ناراحتیت رو نشون بده،زود نبخش .بزار دیگران بفهمن تو هم خطوط قرمزی داری که اگه ردشون کنن عواقب بدی داره .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وقتی ناراحت شدی از کسی،ناراحتیت رو نشون بده،زود نبخش .بزار دیگران بفهمن تو هم خطوط قرمزی داری که اگه ...

خوب میشه بگی تو چجوری هست رفتارت وقتی از کسی ناراحتی چیکار می‌کنی که اون آدم درست میشه رفتارش باهات چجوری اذیتش می‌کنی ..

خوب میشه بگی تو چجوری هست رفتارت وقتی از کسی ناراحتی چیکار می‌کنی که اون آدم درست میشه رفتارش باهات ...

من هرکاری میکنم نمیتونم آدم بدی بشم اما می‌دونم یه جاهایی لازمه آدم بد باشه ولی برام سخته 

خوب میشه بگی تو چجوری هست رفتارت وقتی از کسی ناراحتی چیکار می‌کنی که اون آدم درست میشه رفتارش باهات ...

سرد میشم باهاش ،دیگه تعارف نمیکنم .سرسنگین میشم .جایی دعوتش نمیکنم .مخاطب قرارش نمیدم باهاش بگو بخند نمیکنم

سرد میشم باهاش ،دیگه تعارف نمیکنم .سرسنگین میشم .جایی دعوتش نمیکنم .مخاطب قرارش نمیدم باهاش بگو بخند ...

اره اونکه منم با بعظی ها اینطوری رفتار کردم ولی اگه اونا دوستات باشن ولی به تو حتی یه ذره هم فکر نکنن باید بزاریشون کنار ، چجوری میتونی خودت رو قوی کنی که حرف هرکسی تحت تأثیر قرارت نده ، یا رفتار آدم ها اصلا برات مهم نباشه چجوری میشه اینقدر قوی بود که یه نفره از پس همه چی بربیای ،..

اره اونکه منم با بعظی ها اینطوری رفتار کردم ولی اگه اونا دوستات باشن ولی به تو حتی یه ذره هم فکر نکن ...

وقتی عزت نفست رو ببری بالا الویت اول زندگیت خودت میشی .هرکسی وهرچیزی که بخواد خدشه ای به عزت و احترامت وارد کنه ،میتونی راحت حذفش کنی و برات مهم نباشه