2752
2734
عنوان

شوهرم گیرداده برام طلا بفروش

341 بازدید | 22 پست

چندروز پیش بهش گفتم یمقدار طلا میفروشم ماشینتون عوض کن بعد وامت در اومد همون مقدار برام طلا بخر پس.

حالا چندروز پیش دعوامون شد سر اینکه میخواستم دوستم و شوهرشو دعوت کنم شوهرم گیردادن بود خانوادمم باهاشون دعوت میکنم وقتی گفتم نه خانوادتو تازه دعوت کردی من نمیتونم آنقدر مهمون داری گفت نمیتونی برو خونه بابات خیلی دلم شکست و نمیتونم دگ الان بهش اعتماد کنم 

الآنم یادم افتاد ک امسال روز زن وقتی که خیلی پول لازم بودیم و برای اجاره کردن خونه طلای منو فروخت یکماه بعد برای مادرش انگشتر سنگین طلا خرید برای من شال تازه از شال من برای مادرشم خرید الکی گفت برا مادرم شال خریدم انگشتر رو داداشم خریده! حالا داداشش درآمدی نداشت ک بخواد تازه طلا بخره. الان یادم افتاد دوباره ازش دلسرد شدم با اون حرفی ک چندشب پیش زد پشیمون شدم .

الآنم شوهرم گیردادن بریم طلا بفروشیم می‌خوام ماشینمو عوض کنم نمی‌دونم چیکار کنم

ثوصیثه صوثیص

بگو حالا من یه شوخی کردم چرا جدی گرفتی

بزن به در شوخی

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو نه پشیمون شدم ماشین خوبه چرا الکی عوض کنیم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

بستگی به اعتمادت داره اگ میدونی عاقبت خوبی نداره نفروش

نه تو مانی و نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی ، به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به آن لحظه شادی که گذشت غصه نیز می گذرد ، آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...بچه ها توی زندگی لحظات خوب و بد زیاد داریم ، که فک میکنین بدترین و سخت ترین لحظاتن ، باور کنید هیه کدوم نمیمونن ، میگذرن و میرن ، قدر داشته هاتون ، پدر و مادر ، برادر و خواهر ، دوست و فامیل رو بدونین ، با ادمایی ک باهاتون خوبن بی نهایت خوب باشید و مهربون ، همیناست که میمونه ، اگر کسی بد اخلاق و عصبی و یا باهاتون نمیجوشه ، لازم نیست باهاش بد رفتار کنید فقط فاصله بگیرید و بگذرید ، چیزایی هست که شما در موردش نمیدونین ، خوبی هارو جبران کنید کسی قراردادی نداره بهتون خوبی کنه ، توی لحظات قهر و عصبانیته ک ارزشتون باید نشون داده بشه ، هیچ موقع توی این لحظات کسی رو خراب نکنین ، ازش بد نگید ، هر چیزی رو ب زبون نیارید و خط قرمزا و حساسیت ها و راز های طرف رو روی دایره نیارید ، بعد خودشتون پشیمون میشین...سعی کنید پول در بیارید و پس انداز کنید ، معمولا توی زندگی خیلی بکارتون میاد ، اما هیچ موقع بخاطرش انسانیتتون رو زیر پا نزارید ، و بابتش غصه نخورید ، اما تمام تلاشتون رو هم برای بدست اوردن و نگه داریش انجام بدید ، حد اعتدال در پرداختن بهش هم فراموش نشه ، بهترین راه برای حفظش خرید اول مسکن ، اگر نمیرسه طلا و بعد خودرو ، اگر نمیرسه دلار هست ، و راه افزایشش هم کار کردن و سرمایه گذاری ...به خودتون برسید و خوش پوش باشید ، ادم تمیز و با لباس های خوب و دندان های سفید و مرتب و بوی خوب و تمیزی و عطر با کفش های تمیز و لباس های خوش رنگ همراه با لبخند رو همه دوست دارن....کتاب بخونید رمان بخونید تاریخ بخونید و بیهوده وقتتون رو هدر ندید ، با یجا نشستن و زیاد خوابیدنو یا زیاد بیرون و تفریح زیاد کردن موافق نیستم و کار درستی نیست چرا ک ارزش ها و موقعیت های ایندتون رو به خطر میندازه ، سعی کنید اطلاعاتتون رو از محیط پیرامونتون ، از مسایل روز از تلفن های هوشمند از بازار ، اجناس ، از اونچیزی ک توی زندگی خودتون یا اطرافیانتون بهشون میپردازن بالا ببرین.... اگر تا اینجا خوندی توی تاپیکی ک گفتم خوشحال میشم شرکت کنی و از چیزایی ک شخصا و با تجربه بدست اوردی یا فهمت راجب مسایل جالب و کاربردی رو بهم بگی ، ممنونم

به عنوان زنی که طلاهاشو فروخته برای شوهرش بد طلاق گرفتم و طلاها رو نتونستم ازش بگیرم بهتون توصیه می‌کنم هرگز برای شوهرتون طلا نفروشید هر چقدر هم آدم خوبی باشه

هر جا آرامش را یافتی همانجا بمان؛ که آن‌جا وطن توست
به عنوان زنی که طلاهاشو فروخته برای شوهرش بد طلاق گرفتم و طلاها رو نتونستم ازش بگیرم بهتون توصیه می‌ ...

من طلاهام رو تو سیاهه نوشتم اگه جدا بشم اونم جزو وسایلم حساب میشه؟؟

تو که اینا رو دیدی واسه چی اسم طلا فروختن آوردی.از اول باید واسه مرد آدم جا بندازه که طلا فروختند نیست تو خریدی برای من این کادو و مال و سرمایه منه...

اگرم میبینین زورتون نمیچربه و طلاتون از دستتون درمیاد اقلا اگه میتونین واسه خودتون بفروشین. بفروشین ماشین بخرین یا دندوناتونو مثلا درست کنید باهاش چمیدونم خرج خودتون کنید من الان جا انداختم طلاهای من فروشی نیست.هرچقدرم برام کار انجام بده داده اگه یه وقت خودم دلم بخواد برا خودم خرجش می کنم

2706