2733
2739
عنوان

آروغ نزدن نوزاد

38 بازدید | 8 پست

سلام مامانا پسرم هفت روزشه هر کاری میکنم آروغ نمیزنه هر راهی امتحان کردم ده بیس دیقع اصلا نمیزنه همش سکسکه میکنه شبا هم هر ده دیقه یه بار بیدار میشه نق نق میکنه چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب حتما خوب میمکه هوا وارد معده ش نمیشه آروغ نداره ،اگه ایستاده یا رو دست نگه میداری نمیزنه حله آروغ ...

پس نق نق شبانش واس چیه هر ده دیقه نق میزنه بیدار میشم تا سینمو میدم دهنش باز خابش میبره تا میکشم دوباره نق میزنه

پس نق نق شبانش واس چیه هر ده دیقه نق میزنه بیدار میشم تا سینمو میدم دهنش باز خابش میبره تا میکشم دوب ...

چند تا چیز میشه کولیک دلپیچه رفلاکس ،گرسنگی ،خیس بودن جاش گرم بودن خونه ،از همه پبیشتر کولیک که  باعث بیقراری میشه همش دلش میخواد شیر بخوره ،اگه مطمئنی سیره پستونک بده بهش 

پس نق نق شبانش واس چیه هر ده دیقه نق میزنه بیدار میشم تا سینمو میدم دهنش باز خابش میبره تا میکشم دوب ...

چون با مکیدن سینه آرامش میگیره شیر زیاد میخوره دل‌درد میگیره اگه سیره بهش پستونک بده برا ارامشش 

2740